PostHeaderIcon Windows 8 Release Preview İndir-Türkçe

Windows8 ReleasePreview indir Windows 8 Release Preview İndir Türkçe

Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 8, Release Preview sürümü ile karşımızda apps kostenlos downloaden für android. Türkçe desteği de sunan sürüm ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Yazılım devi Microsoft‘un merakla beklenen işletim sistemi Windows 8‘de sona yaklaşıldı zip bestand downloaden iphone. Nihai sürümden önce en son versiyonlardan biri olan Release Preview versiyonu Türkçe olarak kullanıma sunuldu doom 1 kostenlos downloaden vollversion. Haziran ayının ilk haftasında kullanıma sunulması beklenen sürüm sürpriz bir şekilde bugün akşam saatlerinde duyuruldu.

Microsoft daha önce de denediği ve yazılımını kalabalık bir kullanıcı kitlesine deneterek nihai hale getirme mantığını Windows 8 için de uyguluyor. Daha önce Windows 7’de uygulanan ve büyük başarı elde eden bu yöntem İngilizce’de Crowdsourcing olarak tanımlanıyor. Windows 7’in Türkçe versiyonu da büyük ilgi görmüş ve 1 milyonu aşkın Türk tarafından denenmişti. Görünen o ki Microsoft, Windows 8’in de Türkçe versiyonunu çıkararak bu ilgiyi devam ettirmek istiyor.

Windows 8 Release Preview sürümünü indirmek için buraya tıklayın. Yazılımın daha önce Consumer Preview sürümü kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.
Alıntı: shiftdelete.net

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş