PostHeaderIcon Logitech Wireless Solar Keyboard K760

logitech Keyboard K760 Logitech Wireless Solar Keyboard K760

Günümüzde bilgisayarlar için klavyeler vazgeçilmez. Ancak tablet ve akıllı telefonlar için de zaman zaman klavye büyük bir gereksinim. Logitech’ten hepsine tek seferde cevap veren klavye!

Logitech, Mac, iPad ve iPhone için geliştirdiği güneş enerjisiyle çalışan (solar) aksesuarlarına bir yenisini Logitech Wireless Solar Keyboard K760 ile ekledi. K760, Bluetooth bağlantısı ile aynı anda birden çok cihazla eşleşebiliyor ve tek tuşla bu cihazlar arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak sağlıyor.

Logitech K760, Bluetooth bağlantısı sayesinde klavyenizi aynı anda üç cihazla eşleştirebiliyorsunuz. Böylece cihazlara tekrar bağlanmaya gerek kalmadan aralarında tek tuşla hızlı geçiş yapılabiliyor. Bu sayede örneğin Mac’te yazı yazarken tek bir tuşla kolayca iPad ya da iPhone’a geçmek mümkün.

Kablosuz Solar Klavye K760, Mac’e özel olan Command, aydınlık ayarı ve çıkarma gibi özel tuşlar için kısayol tuşları da barındırıyor. Klavyenin iç bükey tasarımı, daha rahat ve sessiz yazı yazma imkanı sunarken aynı zamanda sanal ekran klavyesine göre daha hızlı yazmayı da sağlıyor.

logitech Keyboard K760 2 Logitech Wireless Solar Keyboard K760

Çevre dostu, PVC’siz tasarımı, tamamen geri dönüştürülebilir kutusu ve güneş panelleri ile çevre dostu olan K760, diğer Logitech Solar Klavye’ler gibi güneş panelleri sayesinde iç mekan ve dış mekan olmak üzere doğal ve yapay her ışıkta kolayca şarj edilebiliyor. K760’ın şarjı tamamen karanlık ortamda günde ortalama 8 saat kullanım baz alındığında en az üç ay dayanıyor. Önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa sunulması beklenen cihazın son kullanıcı satış fiyatının KDV dahil yaklaşık 235 TL etikete sahip olacağı belirtiliyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, K760 ile ilgili değerlendirmesinde, “Günboyu gerek çalışırken gerekse oyun oynarken laptoplar, akıllı telefonlar ve tabletleri kullanıyoruz. Apple cihazları bu trendin merkezinde olduğu için, Logitech bu cihazlarla olan etkileşimi geliştirmek amacıyla yeni aksesuarlar tasarlamaya devam ediyor. Logitech K760’ın kolayca güneş enerjisiyle şarj edilebilmesi, şık tasarımı ve alışıldık Mac arayüzü ile Apple kullanıcılarının beğenisini kazanacağına inanıyorum” dedi.
Stesine buradan ulaşabilirsiniz.
Alınt: shiftdelete.net

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş