PostHeaderIcon IKEA Uppleva ile TV İşine Giriyor! İzleyin

IKEA UPPLEVA IKEA Uppleva ile TV İşine Giriyor! İzleyin

Mobilya ve ev aksesuarları denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan IKEA, kendi markasıyla Akıllı TV satışına başlıyor youtube whole playlist download. Özellikleri ve tasarımı da hiç fena değil. Videoyu izleyin.

Ev ve ofisler için mobilya ve aksesuar çeşitleriyle tüketicilerin beğenisini toplayan IKEA, bu popülerliğini TV işine girerek daha da zenginleştirmek istiyor whatsappen op nokia. Firma, Uppleva adını verdiği yeni akıllı TV’si ile diğer TV’lerin sunmadığı entegre mobilya desteğiyle fark yaratmaya çalışıyor sia normen herunterladen.

Tanıtım videosunu izleyin

IKEA Uppleva’nın nasıl bir şey olduğunu bu videoda daha yakından izleyebilirsiniz.

IKEA’nın TV’sinde neler var?

Full HD çözünürlüğe sahip olan TV, LED aydınlatmaya sahip. DiVX de oynatabilen cihaz, 400 Hz ekran tazeleme hızına sahip. TV’nin de içinde olduğu mobilyada Blu-Ray oynatıcı bulunuyor. Mobilyanın bir kısmı da kablosuz hoparlör olarak kullanılabiliyor.

Yine mobilya içinde bulunan bölme ile depolama ihtiyacınız da karşılanmış oluyor. 5 yıl garanti ile satışa sunulacak olan IKEA Uppleva’da 2 USB ve 4 HDMI girişi bulunuyor. Kablosuz ağ üzerinden internete de bağlanabilen TV’nin tüm özellikleri, bir kumanda ile yönetiliyor.

Başarılı olur mu?

Avrupa’da önümüzdeki ay 960 Dolar fiyatla satışa çıkacak olan TV, Engadget’ın haberine göre Amerika’da da 2013’te piyasaya sürülecek. Bu fiyatla birlikte sahip olduğu mobilya, Blu-Ray oynatıcı ve kablosuz hoparlör avantajı, IKEA’yı Samsung, LG, Sony, Toshiba gibi markaların çetin mücadelesine dahil edebilir.

— Güncelleme —

TV’nin ülkemizde ne zaman ve hangi fiyattan satılacağını IKEA Türkiye ofisinden öğrenmeye çalıştığımızda, Türkiye’de satılıp satılmayacağına henüz karar verilmediği bilgisini aldık.
Alıntı: shiftdelete.net

1 Yorum “IKEA Uppleva ile TV İşine Giriyor! İzleyin”

 • <script type=”text/javascript”><!–

  google_ad_client = “pub-7220587428544048”;

  /* 336×280, oluşturulma 24.09.2009 */

  google_ad_slot = “1810649158”;

  google_ad_width = 336;

  google_ad_height = 280;

  //–>

  </script>

  <script type=”text/javascript”

  src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>

  </script>

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş