PostHeaderIcon Angry Birds 1 Milyar Kez İndirilmiş

angrybirdsspace Angry Birds 1 Milyar Kez İndirilmiş

Angry Birds fırtınası son sürat esmeye devam ediyor copytrans cloudly herunterladen. Rovio, oyunun toplam indirilme sayısının 1 milyara ulaştığını açıkladı. Yoksa siz halen oynamadınız mı how can download videos from facebook?

Akıllı telefonların ilk göze batan oyunlarından olan ve kazandığı milyon dolarlar sonrasında oyununu geliştirerek piyasaya sunmaya devam eden Angry Birds rekora doğru koşuyor herunterladen. Angry Birds’ün yapımcısı Rovio, yaptığı açıklamayla oyunun toplam indirilme sayısının 1 milyara ulaştığını açıkladı.

Dile kolay tam 1 milyar kez Angry Birds oyunu indirilmiş. Tabii bu sayının kişi demek olmadığını, indirilme sayısı olduğunu belirtelim. Yani eğer Angry Birds’ü, Rio’yu ve Space’i indirdiyseniz siz üç kere sayılıyorsunuz. Ancak yine de yazılımlar içerisinde mükemmel bir rakam olduğunu belirtmekte fayda var. Hem de en büyük payı akıllı telefonlardan aldığını düşünürsek.

Rovio, oyunla ilgili bazı rakamsal bilgiler de verdi. Angry Birds oynanış sürelerinin toplamının 200 bin yıl yaptığını, her gün 300 milyon dakika oyunun oynandığını, 400 milyar kuşun sapandan fırlatıldığını 44 milyar yıldızın toplandığını açıkladı. Rakamlar gerçekten inanılmaz boyutlara ulaşmış durumda.

Henüz oynamadıysanız Angry Birds’ün son oyunu Space’den önce ilk Angry Birds ile oyuna alışmaya başlayabilirsiniz.
Alıntı: shiftdelete.net

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş