PostHeaderIcon Sağlıklı Zayıflamanın Formülü-9 HAYAT ÇAYI

videos from facebook ios

9 lu zayiflama cayi Hayat cayi Sağlıklı Zayıflamanın Formülü 9 HAYAT ÇAYI

9 LİFE TEA – 9 HAYAT ÇAYI

TABDER Başkanı Ayhan Ercan’ın Zayıflama Çayı Formülü

5 Ayda 36 Kilo verdiren 9 LİFE TEA – 9 HAYAT ÇAYI

Sağlıklı bir şekilde Zayıflamak artık çok kolay TABDER Başkanı Ayhan Ercan‘ın verdiği süper formül…

İçeriği:

Mate

Bilya Kekik

Çoban Çökerten

Barut Ağacı

Yeşilçay

Sinirli Ot

Biberiye

Funda Yaprağı

Cinnema ( Gymnema – Gurmar Otu )

Kullanılışı: Günde 3 defa öğünlerden 30dk önce 1 Fincan Kaynamış Suya Her birinden 1 er tutatm atılarak 5-8dk demleyerek tüketiniz sky ticket app herunterladen.

roqya downloaden mp3

12 Yorum “Sağlıklı Zayıflamanın Formülü-9 HAYAT ÇAYI”

 • Yumak Sepeti says:

  Gerçekten de ilginç değil mi,ben de denesem mi acabA????

 • ayşee says:

  bişey sorcam bu kadar yorumu okumuyormusunuz okuyorsanız neden cevap vermıyorsunuz o kadar insan size güvenip sitenize uye oluyor bıraz da saygı göstersenız ınsanlara

 • 9 hayat çayı güzel ve faydalı. tavsiye ederim. aktarlar derneği başkanı çıkıp öneriyorsa bunu ihtiyacı olanların kesinlikle kullanması gerekir demektir.

 • 9 hayat çayı faydalı bir ürün tavsiye ederim. herkes kullanabilir.

 • aynur says:

  ben aldım denedikten sonra sonuçları paylaşırım

 • ayşee says:

  aynur hanım acaba kaç para tuttu aldıklarınız

 • Yumak Sepeti says:

  Ayşee hanım merhabalar,
  Maalesef iş yoğunluğumdan ötürü yorumların tamamını artık okuyamıyorum.Bu site benim bebeğim. onu sevdiğim şeyleri,haberleri sizlerle paylaşmak için kurdum. Yüzlerce konu ekledim ve binlerce yorum aldım. Evde olduğum zamanlar tek tük gelen yorumlara cevap veriyordum. Şu an türkiyenin her yerinden arkadaşım var.yüzlerini bile görmediğim ama burada tanışıp şimdi telefonlaştığım arkadaşlar. Onlar benim insanlara nasıl davrandığımı benden iyi anlatırlar,bilirler. Şu an otomotiv sektöründe yöneticilik yapıyorum . evde de gece geç saatlerekadar çalışmak durumundayım. eşim ve oğlumda şu an bu konuda fedakarlık içindeler.Şu an yüzlerce farklı konuya ve binlerce yoruma nasıl cevap veririm bilemiyorum (günlük ortalama 5000)ziyaretçim var. Yoğunum diye sitemi kapatmak yerine ara sıra birşeyler paylaşmaya ve sizlere merhaba demek hoşuma gidiyor. Ben üyeliğiniz karşısında birşey elde etmiyorum.Maddi hiçbir kazancım yok. birşeyde vad etmiyorum. Bu konunun uzmanı da değilim.Amotörce paylaşım yapıyorum.” Yorumlara cevap yazma zorunluluğumda yok ama eski yazılara bakarsanız gereğinden bile çok şey yanıtlamaya çalışmışım. Bu yüzden saygısız” olarak itaam edilecek birşeyde yapmadım sanırım.Bu arada bitkiler 15 ytl tuttu bilginize.

 • ayşee says:

  kusura bakmayın yumak sepeti biz sizin ne kadar yogun oldugunuzu bilemediğimizden boyle düşünüyorduk ama şimdi sizi daha iyi anlıyorum acaba bide yorum yazanlar için bir paylaşım yapsanızda insanlarda sizi anlasa en azından boyle yorumlar yazmazlar size kolay gelsin dıyorum eger sizi kırdımsa af diliyorum ben insan kalbini kırmak hiç istemem

 • @Yumak Sepeti , ürün gerçekten etkili, tavsiye ederim

 • aygül erşan says:

  Ben denedim , çok olumlu sonuç aldım…

 • aslı says:

  MERHABA 9 LU ZAYIFLAMA CAYINI KULLAMIYORUM 1.5 AYDIR AMA 1 KILO VERMEDIM YANI ETKILI BIRSEY DEGIL

 • mery says:

  gerçekten denemeyi düşünüyorum..yeşil çay ve mate genellikler diyetlerde kullanıldığı için faydalı olacağını tahmin ediyorum.. umarım kilo veririm 🙂 sonucu sizinle paylaşıcam..

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş