PostHeaderIcon DUKAN DİYETİNE BAŞLAYACAĞIM…

Slayt1 DUKAN DİYETİNE BAŞLAYACAĞIM...

Eveet, 2012 hedeflerimden birine pazartesi başlayacağım kısmetse, ideal kiloya ulaşmak minecraft gratis herunterladen handy. Umarım başarılı olurum. Ben Dukan diyetini düşünüyorum şu ara. Önce kitabını alıp okuyacağım. GeLişmeleri size aktarırım herunterladen.

Son zamanlarda belki de en çok adını duyduğunuz diyet dukan diyetidir. Fransız Doktor Pierre Dukan tarafından hazırlanan dukan diyeti sayesinde çok kısa zamanda kilo vermek mümkün gibi görünüyor free card games. Dukan diyeti 4 aşamadan oluşan bir diyettir ve kısa sürede tahmin edemeyeceğiniz kadar kilo verme fırsatı tanıyor. Bu diyete biraz daha ayrıntılı bakalım 1 and 1 app.

1. Aşama – Saldırı

Diyetin en zor kısmı budur. En fazla 10 gün sürüyor ama ne kadar kilo vermek istediğinize bağlı olarak 1 gün bile uygulayabilirsiniz photos from iphone 6.

Aşağıdaki gıdalara izin verilmektedir:

Yağsız et
Böbrek, karaciğer gibi sakatatlar
Ördek hariç tüm kümes hayvanları
Tüm balık çeşitleri ve deniz ürünleri
Yumurta
Yoğurt ve süt gibi yağsız ürünler

Bu diyet sırasında bol su içmek çok önemlidir herunterladen. Yemeklerde çok fazla tuz kullanmamaya da dikkat edin. Bu aşamada hızlı bir biçimde kilo verilmeye başlanıyor.

2. Aşama – Kilo verme

Bu aşamada proteinlere ek olarak sebze de yemeye başlıyorsunuz kika kostenlos herunterladen. Enginar, patlıcan, domates, ıspanak, brokoli, lahana gibi sebzeler serbest. Patates, pirinç, mısır gibi karbonhidratlı besinler kesinlikle yasak gameboy games for free german. Bu aşamayı da istenilen kilo kaybı gerçekleşene kadar sürdürün. En fazla 10 gün uygulayın.

3. Aşama – Korumaya hazırlık

Bu aşamada protein ve sebzenin yanı sıra meyve yemeye de başlıyorsunuz herunterladen. Ara sıra kutlama öğünlerine de izin var. Haftada 1 ya da 2 gün her şey serbest. Bu aşamanın uzunluğu da en falza 10 gün. Ama vermek istediğiniz kiloya göre de uzatabilir ya da kısaltabilirsiniz lustige whatsapp filme zum herunterladen.

4. Aşama – Sürdürme

Bu aşamada artık eski yeme alışkanlıklarınıza dönebilirsiniz. Yani her şey serbest… Ama yapmanız gereken tek bir şey var. Perşembe günlerini saldırı aşamasındaki gibi protein günü yapın. Yani sadece protein içeren gıdalarla beslenin.

Bu diyetin kısa sürede kilo verdiğini gösteren kanıtlar var ama yine de verdiğiniz kiloları geri almamak için kazandığınız alışkanlıkları ömür boyu sürdürmeniz önemli ve bu diyeti yapmaya karar verdiyseniz her gün bir kaşık yulaf kepeği yemeyi de unutmayın.
http://www.zayiflamakocu.com http://dukandiyetim.blogspot.com/

duses katei zayiflatan dukan diyeti 10052011153108 DUKAN DİYETİNE BAŞLAYACAĞIM...

2 Yorum “DUKAN DİYETİNE BAŞLAYACAĞIM…”

  • deniz says:

    Başladınız mı?Sonuç?

  • gulsah says:

    ben de kitabı okudum sağlıksız bir diyet.bu diyeti yapan bir arkadaşımsa 10 kilo verdi ama saç dökülmesi söz konusu oldu.bilginize…

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş