PostHeaderIcon DALGALI SAÇLARA MERHABA

Dalgali Bukleli SacModelleri12 DALGALI SAÇLARA MERHABA

hadi saçlarımız kıvır kıvır olsunmu windows 10 mail herunterladen? Ben bazen yaparım değişiklik olsun diye. Tabi ki çok sık yapmak saçlarımız yıpratabilir,tıp kı fazla düz fön gibi. Ama dediğim gibi arada bir hiç fena olmaz videos from the internet android. Yalnız saçlarınız ince telliyse ,bu işlemi saçlarınız kuru ile yapın ,sonradan sprey sıkın. Hadi kolay gelsin schriftenen gratis.

7 Yorum “DALGALI SAÇLARA MERHABA”

 • ceren says:

  bu saç şeklini arasıra bende yapardım senin de dediğin gibi canım ıslak deil kuru yapıodum saçlarımı yıkayıp kuruttuktan sonra temiz saça yani bende tahmin etmiştim ıslak saçla saça zarar verebilir niyetile benim de evet saçlarım ince telli aslında normal ince telli saçları görmüşlüğüm olmusta benimki onlardan çok daha iyi evet benim saçlarım normal ne çok ince ne çok kalın 🙂

 • yumaksepeti says:

  eminim çok güzel olmuşsundur canım benim…

 • aleyna says:

  mrb. ben 14 yaşındayım  ve biraz kilo problemim var. güzel görünmek için hergün saçlarımı maşa yapıorum ama hem çok zaman kaybediorum hemde saçlarım çok kırıldı. kuaförlerin bile maşallah dediği gürr saçlarım var. yıkadıktan sonra çok kabarıyo ve şekilsiz oluyo 🙁 sizce neyapmalıyım?

 • aleyna says:

  bu arada site çok güzell 🙂

 • Deniz Cansu says:

  ALEYNACIĞIM SİTENİN SAHİBİ OLAN TÜLİN ABLAM ÇOK YOĞUN OLDUĞUNDAN YORUMUNA BEN CEVAP VEREYİM DEDİM. TV DE GÖRDÜM SAÇLARIN KABARMAMAS İÇİN KREMLER VAR ONLARI KULLANABİLİRSİN. HA BİDE GÜZEL GÖRÜNMEYE ÇALIŞMANA GEREK YOK Kİ ALLAH C.C UN YARATTIĞI HER ŞEY MÜKEMMEL ZATEN.

 • aleyna says:

  tşk ederim 🙂 artık maşa yapmıcam zaten , düğüne gidiomuş gibi oluo ,:(

 • Deniz Cansu says:

  RİCA EDERİM. 😀

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş