PostHeaderIcon Hani Facebook’ta iş yoktu?

ik Hani Facebookta iş yoktu?
Yenibiris.com’un yeni uygulamasını duydunuz mu html5 video player kostenlos? Facebook profiliniz üzerinden bir tıkla bağlanacağınız insankaynaklari.com, profesyonel iş ağı oluşturarak size en uygun işi, en kısa sürede sunmakla görevli android images from the internet!

Facebook, sizin de dahil olduğunuz, 32 milyon kişinin üye olduğu geniş bir sosyal ağ! Bu sosyal ağda arkadaşlarınız, arkadaş olmak istedikleriniz, çalışmak için hayalini kurduğunuz şirketler de var firefox für vista herunterladen! Peki çalışmak istediğiniz şirketlere tek tıkla ulaşmak istemez misiniz?

Biliyorsunuz iş bulmak isteyenler için en önemlisi, çalışmak istedikleri şirketlerdeki kişilerle nasıl bağlantı kuracaklarıdır… İnsankaynaklari.com sayesinde Facebook profilinizden istediğiniz bilgilerle oluşturduğunuz profilinizle çalışmak istediğiniz şirketlere “şimdi başvur”u tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Diyelim ki çalışmak istediğiniz şirkette bir arkadaşınız çalışıyor. Onun aracılığıyla ulaşmak istediğiniz kişiye “Tanıştırılma talebi” yollayabilir, birinci ve ikinci dereceden bağlantınızın yardımıyla işi siz alabilirsiniz! Bağlantılarınızdan referans ve rozet talep ederek profilinizi sahip olduğunuz özelliklerle donatabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir uygulama olan insankaynaklari.com hem işveren hem de iş arayanlar için yepyeni fırsatlar sunuyor! Siz de insankaynaklari.com’a gelin, size en uygun işi kolaylıkla bulun. İnsankaynaklari.com ile iş bulmak artık daha kolay!

www.insankaynaklari.com

Bir bumads advertorial içeriğidir.

8 Yorum “Hani Facebook’ta iş yoktu?”

 • her zaman yapabileceğiniz bir iş vardır

 • kyk says:

  facebookda iş için oluşturulmuş yüzlerce grupve sayfalar var. Bir çoğuda aktif ve faydalı sayfalardır. Örneğin:
  facebook is.ilan eleman meşhur bir ilan sayfasıdır

 • kyk başvuru says:

  kyk gen tr sitesinden iş başvuruları yapılabilmekte ayrıca kyk yurt ve bursa başvuruları, kyk kayıt işlemleri, yurt sorgulama, kyk yurt başvuru ve burs başvuru dilekçesi gibi konular kyk başvuru sitesinden bilgi edinilebilir.

 • kyk başvuru says:

  YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU

  Kurum hakkında haberler, yurt hizmetleri ve kredi hizmetleri hakkında bilgiler içeren resmi web sitesi.

  kyk başvuru ile ilgili haberler

  KYK yurtlarına nasıl başvuru yapılacak? KYK başvuruları başladı

  Kurum ve diğer kuruluşların yurtlarından süresiz çıkarma cezası almamış öğrenciler, Yabancı uyruklu öğrencilerden, yukarıdaki şartlarla birlikte …

  KYK başvuruları ne zaman? 28.07.2013

  KYK burs başvuruları her yıl ÖSYM tarafından yapılan üniversiteye giriş sınavının sonuçlarının açıklanması ile kurumun internet sitesinden yapılmaktadır.

 • iş verenler says:

  iş verenler org sitesinden anında ilan ekleyebileceğiniz kolay ve güzel bir sistemi var saatlerce form doldurmaya gerek yok

 • para kazanmak için illaki dışarıda bir işe gerek yok

 • Makale Yazarı olmak istiyorsanız evdenpara com sitesi üzerinden makale yazarlığı yaparak para kazanabilirsiniz

 • facebook özelikle orta yaşlı insanların iş için takip ettiği güzel bir platform olmuş

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş