PostHeaderIcon DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA…

DSCF0625 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Çok şükür kavuşturana gerçektende. Fotoğraftaki çiftin kim olduklarını tahmin etmişsinizdir. Geçen hafta Düğünlerine katılmak ve teyzeme yardımcı olmak amacıyla İzmire gittiğim; Teyzemin oğlu (Veysel)ve eşi(Dilber). Sizlerden bir hafta ayrı kalmak zorunda kaldım.
Umarım beni affetmişsinizdir. Sizlere İzmirde olacağımı Allahtan haber verebilmişim,çünkü İzmir-Üçkuyularda bir haftadır , Fahrettin Altay Meydanı ve İnönü Caddesinde Süperonline Internet erişimi kesik gparted. İnsanlar gerçekten mağdur durumda. Evet belki düğün hazırlıklarının yoğunluğundan yorumlara bakamadığım çok gün olacaktı ama böyle 1 hafta yazı eklemeden ve sesimi duyuramadan kalmak çok kötü oldu. Tekrar tekrar özür dilerim.

Nasılsınız,umarım hepiminiz bıraktığım gibisinizdir.Kendimi affetirmk için size hergünümü anlatacağım ve bol bol da resim koyacağım söz.En kısa sürede yorumları da tek tek okumaya başlayacağım. Hepinizi ve Yumaksepetini çok özledim.Bildiğiniz gibi İzmire geçen pazar gitmiştim.İlk gün kavuşma ve sohbetlerden sonra size ulaşmıştım wunder film download kostenlos. Sabah ise birdaha koptuk. Bizler ertesi günü temizlik, davetli listesinin güncellenmesi ve daha sonra akşama doğru,Güzelyalı, Konak, Kemeraltı ve Kızlarağası civarında gezinerek geçirdik. Bu gezdiğim yerleri daha ayrıntılı anlatırım ilerde. Şimdi kuyumcular veçeşitli dükkanların olduğu bu çarşı meşhur fincanda pişirilen kahveyi tadacağınız otantik cafeler ve Konak meydanının güneş batarken çektiğimiz görüntüsü ile sizi başbaşa bırakıyorum.

DSCF0240 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0249 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0248 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0255 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0256 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Bu fotoğraftaki lezzetli şeylerin ismi “Boyöz”: Duygu(Teyzemin Kızı)’nun bana gönderdiği bir yazıda ” İzmir’e gelmeden boyöz’ün ne olduğunu öğrenin ve boyözü mutlaka deneyin ” yazıyordu mailvelope gmx herunterladen. Boyöz biraz yağlı,yumuşak,içi boş ,yuvarlak talaş böreği tarzında bir poğaçaymış. Daha çok yanında yumurta ve çay ile yenirmiş. Hava sıcak diye yumurta istemedim ama Çay ile harika oldu.

DSCF0271 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Ertesi gün düğünün yapılacağı İnciraltı -Yenikale Askeri Sosyal Tesislerindeydik Son kontrolller ve organizasyonun diğer ayrıntıları için.

DSCF0293 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0329 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0302 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0318 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Aynı gün öğleden sonra ise Alsancakta Gelinliğin dikildiği Moda evindeydik. Dilber(Teyzemin Müstakbel Gelini)son Provasını olurken , bİzde Duygu ile Diğer Dikilmiş Kıyaferleri inceledik ve Bol bol fotoğraf çektirdik.

DSCF0349 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0354 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0366 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Koşuşturma devam ediyor,Öyleki yolda bazen değişik sokaklara dağılıyor, sonra kuzenlerimle tekar buluşuyorduk.
DSCF0384 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Ve Alsancak; Güzel Modern ve İzmir’in en ünlü semtlerinden biridir .Alsancak, İzmir ilinin Konak ilçesinin bir semtidir
İzmir Alsancak Stadı,Kordon, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Mustafa Bey Caddesi, Alsancak Garı, Hocazade Camisi, Gündoğdu Meydanı ve kiliseleri ile ünlüdür. Daha Ayrıntılı gezmek isterdim ama o koşturmada birkaç foto çekmeyi başarabildim.

DSCF0342 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0377 Kopya1 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

18716 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0382 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

izmirkordon DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Artık Teyzemin Kayınvalidesini Ziyarete gidiyoruz. Ben “Dünür anne “diyorum ona . Tatlı, neşeli ve maviş bir ninecik olmuş.Ben 6 yaşımda tanıdım onu ve kuzenlerimin babaannesi olmasına rağmen bende kendi babaannem gibi görürüm.Alsancaktan Tepecik civarına kadar, geçtiğimiz yerleri fotoğraflıyorum.Veyselin yanına öne oturdum ama yinede Arabadan çekim zor oluyor. Dilberi düğün saçı ve makyajı provası için kuaförüne bıraktık. Zamanımız sınırlı olmasa ;Daha güzel görüntüler alabilirdim. İşte Basmane meydanı, garı, Kültürpark girişi,Uzaktan gülümseyen Kadifekale, Ünlü Otellerden bazıları ve Veyselin bana söylediğine göre İzmirli sünnet çocukları için devamlı kiralandığından artık ünlenen üstü açık arabalı sazcılar.Hemen arkasına konuşlandık…

DSCF0395 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

800px Basmane Gar Izmir DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0391 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0389 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0390 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

anemon otel izmir DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0396 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0399 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0403 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Ertesi günü dinlenmeye,deniz ve pikniğe ayırdık, Urla Yakınlarında güzel bir yerde doğa ile iç içe olmanın tadını çıkardık.Tabii bu işe ençok sevinen Oğlum Mert oldu.O kadar çok yüzdü ki sonunda karaya Vurdu.

SP A0710 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

3006201071771 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

3006201071941 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

3006201072401 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Ve Perşembe Bursa Ve İstanbul ‘dan Konuklarımız gelmeye başladı. Gelenler bizim tarafımızdan Dayımlar,Annemlerin Amca,Teyze ve Dayı çocukları, Cuma günü de Bursa ve Aydından gelecekleri bekliyoruz. En güzeli ise benin de birtanecik eşime kavuşmuş olmam. Teyzemle neler pişireceğimiz konusundaki fikir alış verişimiz devam ediyor, Biz Çeşitli et yemekleri, zeytinyağlı ve hamurişi hazırladık ama teyzem bir türlü yeterli bulmuyor. Düğün zaten yemekli olacağından ve mutfaktaki ısı 45. dereceleri bulduğundan Duygu biraz isyanlarda…

DSCF04181 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF05421 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0544 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0548 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0214 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0692 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Vee büyük gün Cuma….Veysel’inde Bizim saflarımıza yani evlilerin saflarına geçişine saatler kaldı. Ben onu hiçbir zaman kuzenim olarak görmedim. O benim için hep kardeşimdi. Ne çok anılarımız var.O doğduğunda 7 yaşındaydım. O da ablasını seven ve her zaman yanında olan bir insan oldu. Şu anda Yüzbaşılığına 2 ay kalmış bir Hava üstteğmeni. Aynı zamanda da birçok başarılı projede imzası bulunan ve alanında master yapmış iyi bir Uçak mühendisi .Devlet tarafından bir ay sonra 18 aylığına Amerikaya gönderiliyor. Eşi ile birlikte gidecek.Dilber ise Birkaç tane masteri bulunan Ve İzmirde Bir Anadolu Lisesinde görev yapan Bir İngilizce Öğretmeni. İkisi İzmirde Fransızca öğrenmek için gittikleri ;Türk – Fransız Kültür Derneğinde tanışmışlar…Şimdi Teyzem içinde hem düğün sevinci,hem de ayrılmanın hüznü var. Duygu’nun okulu 19 Temmuzda açılmasa (Dokuz eylül Üni-Tıp Fak.6 sınıda geçti kendisi)onu benimle Bursaya gelmesi için ikna edebilirdim… Neyse biz yine Cumaya ve önce kuaför faslına ve sonra düğün gecemize dönelim.

Güzelleşen Hanımlar…(Kimse o halde görünmek istemediğinden resim seçmem çok zor oldu)

DSCF0552 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0553 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0557 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Artık gidiyoruz….Gerçek düğün fotoğrafları elime henüz ulaşmadığından benim çekebildiklerimle idare edeceğiz….

Canımcım bana ne güzel bakmış
DSCF0565 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Yakışıklı oğluşumla…
DSCF0584 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Duygu prenseslere benzemiş,maaşallah….
DSCF0610 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Teyzem ve eniştem: Ne kadar mutlu ve gururludurlar kimbilir…
DSCF0652 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

İşte gelin ve Damadımız…
DSCF0616 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0640 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0641 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0624 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

Çok şükür bitti…. Cumartesi Hepimiz dinleniyoruz. Akşama Veyseller gelecek. eşimle ve oğluşumla Üçkuyulardan Konak meydanına kadar yürüş yaptık ve iyot kokulu havanın tadını çıkardık. Mesafe umduğumuzdan daha fazla imiş ,Biraz yorulduk ama mutluyduk…Hepinizi Öpüyorum tekrar görüşmek üzere…

DSCF0715 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0711 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

DSCF0713 DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA...

22 Yorum “DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK ,ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURANA…”

 • deniz cansu says:

  ABLAMMMMM.SONUNDA GELDİN RABBİME ÇOK ŞÜKÜR.
  SENİ ÇOOOKKK ÖZLEDİM.BOL BOL RESİM ÇEKMİŞSİN İYİ YAPMIŞSIN.DÜĞÜNÜNÜZ NASIL GEÇTİ?

 • deniz cansu says:

  RESMİNİ ÇEKTİĞİN ŞEY (BOYOZ) İZMİRİN MEŞHUR BÖREĞİ.GALİBA YUMURTA HAŞLAMASIYLA YENİYOR DEĞİL Mİ?

 • medine says:

   HOŞGELDİNİZZ    HAYIRLI OLSUN  İNŞALLAH  ablam sen geldin ben gidiyorum ,yeniden hoşgeldin, biz seni çokk özledik ayrıca  “israili şiddetle kınıyoruz  “sayfasına bak biz orda senin sayende kardeşlik köprüsünü  kurduk, ve denizcim deryacım ve ayşe ablayla tanıştım hepside çokk iyi yürekliler, msn de sen yokken konuştuk , bu  güzel insanları senin sayende tanıdım saol ablam, ALLAHA EMANET OL SENİ VE KARDEŞLERİMİ ÇOOKKK ÖZLİYECEM .

 • Yumak Sepeti says:

  Merhabalar canım KARDEŞLERİM. Düğün çok güzeldi ama öncesi çok yorucuydu. Ben de sizleri çok özledim. Benim kaldığım bölgede Metro çalışması vardı ve süperonline ‘nin İnternet bağlantısı kesikti. Ama dersimi aldım böyle şehirdışı çıkışları için şu seyyar İnternet girişlerinen alacağım. Medinecim Okuyacağım yorumlarınızı birazdan. Çok sevindim sizlerin kaynaşmasına, azıcık payım olduysa ne mutlu bana. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum. bu yüzden birbirinizle tanışmanız çok güzel olmuş. Sana hayırlı yolculuklar. Ben de seni çook özleyeceğim. Denizcim,sen nasılsın, Sizlerden çok bahsettim İzmirde. Evet Boyöz bahsettiğin şey.Yumurta ile yeniyor doğru. Çok öpüyorum sizleri….Allaha emanet olun…

 • elif says:

  s.a tülin abla hoşgeldin düğünden umarım eğlenmişindir allah onları mutlu mesut etsin inş. fotoların çok hoş çıkmışklar her şeyi çekmişin
  ben de senin gibi fotoları seviyorum hep çekerim  bu arada ben bişiy diycem diğer sayfaları açarken ben yorum yazma yerini göremiyorum sadece  son olarak senin yazdığın kırmızı yazı ve yabanncı yazılar var bide giriş yap diyo ama ben parolamı unuttum ne olcak yorum yazamıycakmıyım artık:(

 • elif says:

  aslında bakıyorum da tülin abla bazı sayfalara yorum yaz var bazıların da da dediğim şey var neden acaba ben de n mi kaynaklanıyor?

 • Yumak Sepeti says:

  Elifcim merhabalar. Ben de seni çok özledim. Düğün güzel di . Hafif bir dans müziği eşliğinde yemeğimizi yedik ve ara ara yeni evli çifte eşlik ederek eşimle dans ettik. Ama oyun havası ve hareketli müzik çaldırmadık. Çünkü hergün şehit verilen bir ülkede bir Türk Subayının ailesi olarak “göbek havası” çaldırmayı uygun görmedik. Ama başımız dik, yüzümüz güleç düğünü bitirdik. Kuzenim çok iyi bir insan. sevdiği bir bayanla evleniyor. Bu yüzdende hepimiz çok mutluyuz. Evet çok fotoğraf çektim haklısın. Bu gördüklerin dörtte biri ble değildir. Eşim benden bir hafta sonra geldi ya İzmire .” Orada bensiz  geçirdiğin Her anı çek ki sonradan ben de yaşayayım”demişti bana. İnşallah ilerde daha kaliteli bir fotoğraf makinası alırsam daha güzel şeyler çekeceğim.Bahsettiğin sayfa sorunu bazen oluyor Elifcim ama benden kaynaklanmıyor. Şimdi sana bir link vereceğim, oradan programı kurarsan sorun kalkar. Şimdi Seni Biraz beklettip hemen döneceğim….

   

 • elif says:

  haklısın tülin abla göbek havasını çalmamış olmanız güzel bi düşünce   neyse ben beklyorum tülin ablam

 • Yumak Sepeti says:

  >Elifcim ,linki buldum aktarayım.
  http://mozilla-europe.org/tr/firefox

  Birkaç yorumcum bu programı kurduğunda problemin kalktığını yazmıştı.
  Umarım sendede işe yarar.
  Olmazsa bana ulaştığın herhangi bir sayfaya yaz ,
  ben seni görürüm canımcım. Öptüm çookk.

 • elif says:

  tülin ablam ben bu söylediğin programı nasıl yükleyebilirim beni biraz bilgilendirirsen bu konu hakkında çok sevinirim tülin ablam

 • deniz cansu says:

  ELİF KARDEŞİM HOŞ GELDİN ÖNCELİKLE.MOZİLLA EURAPA PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TÜLİN ABLAMIN KIRMIZI İLE YAZDIĞI YERE TIKLA. BİR SAYFA AÇILACAK ORADADA İNDİR YAZAN YERE TIKLA PROGRAM İNECEKTİR.
  BENİMDE ÖYLE SORUNUM OLMUŞTU SAĞOLSUN TÜLİN ABLAM BANA BU PROGRAMI ÖNERDİ GERÇEKTEN ŞİMDİ HİÇBİR SORUN ÇIKMIYOR.

 • Yumak Sepeti says:

  Elifcim,Deniz Karedeşimin dediği gibi yaparsan programın inecektir. zaten ücretsiz bir program çok rahat edersin. Öptümm…

 • Yumak Sepeti says:

  Denizcim yüreğine, eline sağlık. Bayılıyorum şu yardımlaşmalarınıza. Eskiden akşama kadar cevap bekleyen arkadaşlarım için üzülüyordum, bekletiyorum diye ama şimdi elinizden geldiğince birvirinize yardım etmeniz ben hem çok mutlu ediyor hemde işimi kolaylaştırıyor açıkçası. Seni güzel gözlerinden çok çok öpüyorum kardeşim.Allaha emanet ol…

 • derya says:

  <p>ablacım çok şükür kavuşturana dönüşün gerçekten muhteşem olmuş bende diyorumki ben neden bu kadar tülin ablamı seviyorum şimdi daha iyi anladım şehitlerimizin acısını yüreğinde hissedip onların acısı varken gülüp oynamayı bırakmış olmanız inan bana ince bir ruhla alakalıdır ben senin için söyleyecek tek sözü söylüyorum daima kalbimdesin seni çok seviyorum sana minnetarım esenle kal

 • derya says:

  abla bnde resim çekmeye bayılırım ayrıca hobi olarak en iyi yaptığım şeydir diyebilirim abla sen yokken bizlr israili çiddetle kınıyoruz sayfanda kardeşler edindim medine ayşem abla deniz kardeşim sayende çok tatlı insanlarla kaynaştık çok mutluyum seni ve onları tanıdığıma bu arada abla israilişiddetle kınıyoruz sayfanı göremiyorm kaldırdınmı

 • derya says:

  ya medine nereye gidiyorsun

 • Yumak Sepeti says:

  Deryacım bende seni çok seviyorum inan. Gerçekten artık çok yakınsınız bana. İsraili Kınıyoruz sayfasını kaldırmadım. Yorumlardan sayfa aşağıya kaydı herhalde ama “Genel”kategorisinde bulabilirsin. Yada dur ben bir yorum yazayım oraya sayfa geri gelsin. Oradaki kardeşlik köprüsü çok hoşuma gitti. İmşallah birbirimizi hiç unutmayız. Medine Kardeşim de hayırlısı ile tatilini yapar döner inşaallah. Çok çok öpüyorum seni kardeşim……

 • derya says:

  sözlerin içimi ısıtıyoe gerçekten çok tatlı bir anlatışın var herşeyde sende bana çok yakınsın biliyormusun annem akşam eve gelince hep bu siteden senden ayşem abladan deniz kardeşimden medine den bahsediyorum annem bir daha yorum yazarsan benden de selam söyle diyor kurduğumuz bu kardeşlik köprüsü inşallah tüm milletlere ve özellikle israile örnek olur sevgiyle kalın çoooooook öptüm seni

 • Yumak Sepeti says:

  Deryacım canımsın…. Gerçekten bende İzmirde hep sizden bahsettim. Onlar benim manevi kardeşlerim dedim. Kuzenlerim hayranlıkla dinlediler. Anneciğine Aleykumselam dediğimi iletirsen sevinirim. Ellerinden çok çok öpüyorum. Senin gibi bir evlat yetiştirdiği için ne kadar gurur duysa azdır. Amin en yakın akrabaların bile bazen anlaşamadığı günümüzde,inşaallah biz çıkarsız sevgimizle herkese örnek oluruz Deryacım. Ben de öptüm seni güzel gözlerinden….

 • elif says:

  denizcim hoşbuldum saol öncelikle bana yardım ettiğin için tşkrlr yalnız bu sorunumu da halletmem için bana yardım edersen sevinirim hani demişsin ya bendede aynı şey olmuş şimd,i ben programı indirdim çalıştır diyo çalıştırdım bu defa da bu programın bilgisayarda değişiklikler yapmasına izin veriyomusunuz diyo evet mi diyeyim yoksa hayır mı sen tecrübeli olduğundan dolayı sana sormak istedim umarım cevabımı verirsin kendie ii bak grm üzere

 • derya says:

  sende benim canımsın teşekkür ederim bizlerden bahsettiğin için söylerim anneme sen güzel görmek istiyorsun o yüzden beni de iyi görüyorsun yani anlıyacağın senin için güzel ablacım bende seni öptüm

 • elif says:

  denizcim sen cevabımı vermedin gördümki gelemiyomuşun bi kaç gündür ve galiba göremedin sorumu ama ben hallettim hiç bi sorun yok şimi tekrar tşkrler allaha emanet olasın

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş