PostHeaderIcon 23 Nisan geldi. Hoşgeldi….

23 nisan facebook 23 Nisan geldi. Hoşgeldi....

Yarın sabah 23 nisan.ilkokul çağlarında “Yavrukurt”tum ben garmin fenix 3 display design herunterladen. koyu Kahverengi eteğim ve şapkamla,süt kahverengi gömleğimle, florum ve düdüğümle…Güvercin obasından yavrukurt Tülin.Neheyecanlanırdım Allahım 22nisan geceleri karaoke player kostenlos herunterladen. Sabah yağmur yağmasın diye dua ederdim. Yağmur yağmasın da o izci kıyafetlerini giyip, tadını çıkara çıkara gururla dolaşabileyim Download conjugare. Törende yürüyebileyim..

dunya cocuklari kucukcekmeceye geliyor h9243 23 Nisan geldi. Hoşgeldi....

O zamanlar Halit Kıvancın sunumu ile Ankara yapılan törenleri hiç kaçırmazdım. o kadar değişik bir duyku kaplardı ki beni. Dünyanın her yerinden gelen bu çocukların,ülkemize ilk ayak basışları Haberlerde verilir verilmez çok sevinir, dönüşlerinde çok üzülürdüm.

images 23 Nisan geldi. Hoşgeldi....

Bir keresinde ben de o tarihlerde Ankara da idim. Ve Gülhane parkından izlemiştim bazı ülkeleri. Sarışın Alman çocukları, Rus çocukları…Çok uazaklardan gelen esnek çinli çocuklar…Birisi ile kardeş olup, evimde misafir etmeyi istem,işimdir hep.

images1 23 Nisan geldi. Hoşgeldi....

Bugün yine çocuklarımız aynı duyguları hissediyor mu bilemiyorum.Ama ben tüm 23 Nisanlarımızı aynı kardeşlik duygusu içinde geçirmeyi temenni ederim. Teşekkürler Atam….

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş