PostHeaderIcon YAZLIK ÖRGÜ BEREM

bere yazlik YAZLIK ÖRGÜ BEREM

Bu yaz plajlarda kumaş şapkalar yerine tığ işi bereler çok moda download copyright images. Renkli renki yazlık bereler, denizden çıkar çıkmaz dağılmış ve karışmış saçlarınızı toparlayıveriyor. Birde yaz gecelerinde uygun bir şalla hem kıyafetinizi tamamlıyor, hem de size gösterişli bir hava veriyor hoe red alert 2 downloaden. Ben de bulduğum bir örneği uygulayarak kendi plaj kıyafetlerime uygun yeşil- turuncu ve pembe – beyaz renlklerine uygun bereler yaptım settlers 4 for free in full version. Nasıl mı? Merak edenler devam etsin…

bere yazlik yesil YAZLIK ÖRGÜ BEREM
bere yazlik pembe YAZLIK ÖRGÜ BEREM

İlk önce 4 nm tığ ile 8 zincir çekip,daire şeklinde kapattım euro truck simulator 2 download kostenlos chip. Yünümüz çok ince olmamalı bu dökümlü duracak bir model. Dairemizin içini 21 adet ikili trabzan ile dolduruyoruz. 3 zincir kala turu bitiriyoruz citrix client downloaden. 4zincir çekip ikili trabzan + 1 zincir+ikili trabzan+…. şeklinde turu dönüyoruz. Tekrar 4 zincir çek önündekine değil de daha sonraki kutucuğun üzerine batalım outlook 365 bilder automatisch herunterladen. 3 tane üçlü trabzan yapıyoruz. 4 zincir çekip tekrar bir sonraki kutucuğa batıyoruz. Geniş bir kutucuk oluşturduk. 4 zincir çekip bir geniş kutucuk daha yapalım bluetooth treiber herunterladen. Böylece turu iki geniş kutucuk+3x3lü trabzan şeklinde dönerek bitirelim.

bere yazlik1 YAZLIK ÖRGÜ BEREM

Başladığımız noktaya gelince tığımızı çift dolayarak, alt sziıradaki 3x üçlü trabzanın başında ve sonunda da olmak üzere 5 tane trabzan yapıyoruz sims 2 content. Püf noktası bu çift dolamalı trabzanları batarak değil tığımızla ipi altan alarak yapıyoruz. 4 zincir çekip iki kutucuğun ortasını oluşturan trabzanın önüne ve arkasına da yağtığımız çift dolamalı 3 trabzan yapıyoruz kostenlose foto downloads. Tam turu bu şekilde dönüyoruz. Anlatması biraz karışık gibi ama resmi incelediğinizde daha net anlaşılabilir.

bere yazlik2 YAZLIK ÖRGÜ BEREM

Görüldüğü üzere devamlı ipi tığa devamlı çift dolayarak çalışıyoruz herunterladen. 5 adet alttan almalı trabzanımız sabit kalıyor, diğer normal batarak yaptığımız trabzan sonraki sıralarda 1,3,4,5,5,5 şeklinde devam ediyor. Alttan almalı sabit örülen 5 trabzan ile bu artarak giden trabzanlar arasında hep 4 zincir var.sonra tam tur 3 zincir + 1 tane üçlü trabzan… şeklinde sırayı bitiriyoruz.

bere yazlik3 YAZLIK ÖRGÜ BEREM

Sonraki sırayı 2 altan 2 üstten alarak devam ediyoruz. Yani batmadan, sonraki ilmeklerin arasından dolayarak. Son sırayı da 3 ilmek bir alarak kapatıyoruz. Beremiz hazır.Bu senemin modası olarak gül veya yapraklarla bir kenarını süslüyoruz. Güle güle kullanalım…

bere yazlik py YAZLIK ÖRGÜ BEREM

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş