PostHeaderIcon ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ

114 350x262 ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ

Bu motifi geçen gün Derya Baykal ‘ın TV Programında yaptılar herunterladen. Derya Baykal bu motifleri ters şekilde duran kozlak tepelerine benzetti ben daha çok çana benzettim. Benim çok hoşuma gittiBirçok yere uygulayıp kullanabiliriz herunterladen. Mesela bere kenarlarına, yine atkı

kenarlarına , çocuk yeleklerine … Ben kıvırıp gül bile yaptım visual studio 2017 kostenlos download. Merak edenler için hemen anlatımına geçeyim.Öncelikle kozalakları yapacağınız yere 3zincir çekerek ve 3 ilmekte bir batarak kafesler yapıyoruz musik cd brennen kostenlos download.

SP A0602 350x262 ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ

Şimdi kozalakları yapabiliriz jw.org app downloaden. Ben yeşil renge geçtim kolay anlaşılsın diye. Kafesin üzerine 3 zincir çekip alttaki kafesin ilk trabzanın üzerine batıyoruz.Yine bir kefesimiz oldu .Örgüyü ters çevirip bu ikinci kafesin içine 6 tane ikili trabzan yapıyoruz sky ticket herunterladen.

1 280x350 ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ

6 tane trabzanı yapınca hemen (örgünüzü yana döndürüp) önünüzde duran kafesin ayağına da 6 tane trabzan yapıyoruz ediabas inpa ncs expert for free.

2 350x261 ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ

şimdi elimizde 12 tane yeşil trabzanımız oldu.Tığımızdaki ilmeğimizi ilk yeşil trabzanımızın tepesi ile birleştirip motifimizi daire şekline sokuyoruz kitchen planner.

SP A0603 ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ

iki zincir çekip hemen dibine batıp birleştiriyoruz lustige whatsapp videos ostern kostenlos downloaden. 3 zincir çekip …. tekrar baştan itibaren devam ediyoruz.

SP A0607 350x262 ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ

Bu da gülüm…

SP A0608 350x262 ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ

1 Yorum “ÖRGÜ KOZALAK TEPESİ VEYA ÇAN MOTİFİ”

  • Tijen says:

    Emeğine sağlık teşekkür ederim bu güzel anlatımı bizlerle paylaştığınız için.

    Sevgiler.

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş