PostHeaderIcon ÖRME CİCİ FARE

8.resim  450x325 ÖRME CİCİ FARE

Örgü örmek bu kış yapmak isteyip te çok fazla fırsat bulamadığım hobilerim arasında kaldı.Artık örgü mevsimi yavaş yavaş geçsede yazlık yünlerle böyle şirin şeyler yapabiliriz nikon transfer downloaden. Derya Balkalın sitesinde çok tatlı bir motif buldum. Kenarları biraz geniş örülerek dekoratif bebek yastığı ve karyola örtüsü yapılabilir değil mi?sizce ifolor app herunterladen?

Malzemeler:
Nako Bonbon, Nako Baby, Tığ no:3.5,
9 mm.kurdele, plastik gözler

Yapılışı:
Gri yün ile 5 zincir çekilip kapatılır.16 tane ikili trabzan yapılır.İkinci sırada her ilmeğe çift batarak ikili trabzan yapılır.Aynı şekilde 1 yuvarlak daha yapılıp, 4 ilmekten birbirine dikilerek tutturulur vmware horizon client downloaden.

resim3 ÖRME CİCİ FARE

Mavi yün ile 3 zincir çekilip sık iğneyle tutturularak 8 kafes yapılır.Diğer yuvarlak parçaya geçmek için de 3 zincir çekilir outlook.com.

resim41 ÖRME CİCİ FARE

İkinci sırada, yuvarlağın çevresinde kafeslerin ikisine dörder tane ikili trabzan yapılır.3 windows 10 vollversion kostenlos downloaden. kafese 4 tane ikili trabzan yapılır.3 zincir çekilir, aynı kafese 4 tane daha ikili trabzan yapılıp, köşe oluşturulur.Takipedeniki kafese de 4 er tane ikili trabzan yapılıp, ondan sonraki kafese 4 tane ikili trabzan yapılıp 3 zincir çekilir.4 tane daha ikili trabzan yapılır.Bu şekildeyuvarlakların etrafı dönülüp, dikdörtgen form verilir.Bu şekilde köşelerde arttırarak,4 sıra yapılır.Kurdelesi ve gözleri takılır download the camera.

6.resim  ÖRME CİCİ FARE

1 küçük, 2 büyük ponpon yapılır alle moorhuhn spiele kostenlos downloaden.

7.resim  ÖRME CİCİ FARE

Kulaklar için pembe iple 7 zincir çekilir.İlk ilmeğe sık iğne ,5 ilmeğe ikili trabzan son ilmeğe sık iğne yapılır.Dönüp aynı işlem tekrarlanır.Etrafı gri iple sık iğne yapılır whatsapp on samsung.

ÜST Resimde görüldüğü gibi dikilir.

1 m.*1m.lik bir battaniye için 35 adet motife ihtiyaç var.

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş