PostHeaderIcon FİLE KASKET BERE

IMG 0214 FİLE KASKET BERE

Aaaa ben bu bereyi geçen yıl kendim örecektim zamanım yetmemişti herunterladen. Kapalı çarşıda bir dükkanın önünde satıyorlardı. Çok beğendim ve aldım. Ben de örneğini çıkartacaktım. Sağolsun Derya Baykal benden önce davrandıda beni bu zahmetten kurtardı whatsapp chatverlauf herunterladen. Gelecek kış için
mutlaka Örmeyi düşündüğüm bir model Allahın izniyle. Hadi bakalım Deryacım nasıl örmüş bu kasket bereyi wie kann ich gratis musik herunterladen.

Malzemeler:
Yün:Nako Bambu
Tığ No 4

Yapılışı:
5 zincir çekilip kapatılır.16 tane 3’lü trabzan yapılır.2 airplane images to download. sırada her ilmeğe çift batarak 3’lü trabzan yapılır.3. sırada 1 ilmeğe çift batarak 3’lü trabzan yapılır.3. sırada 1 ilmeğe tek 1 ilmeğe çift batarak 3’lü trabzan yapılır.4 dokumente aus google drive herunterladen. sırada iki ilmeğe tek, 2. ilmeğe çift batarak 3’lü trabzan yapılır.5. ve 6. sırada da aynı işlem uygulanır.Daha sonra arttırmadan 8 sıra örülür.Ön kasket kısmı için iki kulak arası hesaplanıp sık iğne yapılır.Yukarı doğru eksilterek 18 sıra örülür.Üst kafesleri için ilk sıradaki trabzanların arasına batarak 6 zincir çekilerek 16 tane yuva yapılır.Her sırada 1’er zincir arttırılarak 10 sıra örülür.Örülen kafesler son sırada sık iğneyle bereye sabitlenir.Ön kasket kısmı için pembe iple bereden ilmek çıkarılarak bir önceki gibi örülür, arasına röntgen filmi veya plastik dosya kapağı konulup çevresi sık iğneyle birleştirilir landwirtschafts simulator 19 kostenlos downloaden.

IMG 0215 FİLE KASKET BERE

IMG 0216 FİLE KASKET BERE

IMG 02171 FİLE KASKET BERE

IMG 02181 FİLE KASKET BERE

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş