PostHeaderIcon MOR RENKLİ GİYSİLER BU YIL ÇOK MODA

MOR 011 MOR RENKLİ GİYSİLER BU YIL ÇOK MODA

Ben Mor çok rengi severim. Giysilerde ve dekorasyonda güzel durur. İnsana asil bir hava veriri. Öreneğin Mor ve kadife bir koltuk takımı da odanıza bir saraylı havası katar. Morun ayrıca şans ve para gerirdiğinine inanılır. Benim bir arkadaşımın annesi odasının
bir köşesinde mutlaka mor renki birşey bulundururdu. Benim annem de bir keresinde feng shui de (Şimdi hatırlamıyorum,oda kapılarınıdan girince sağamıydı solamı) Mor renkli birşey koyarsan paran eksilmezmiş demişti. Ben inanmam pek öyle şeylere ama onu kırmamak için mor bir menekşe koymuştum. dediği yere. Ama Hürriyette Mor renk ile ilgili bir yazı vardı onu paylaşayım sizinle ve sonrada birbirinden güzel mor renkli giysiler,kıyafetler sunayım. Bu yıl mor çok moda. Sonra bir ara dekorasyonda da mor renge bakarız.

Mor duygu rengidir, çok özel bir renktir, mistik bir yücelik getirir ve metafizik gücü simgeleştirir. Mor imparatorlukların, dinlerin, ölümün, cazibenin ve sevginin sembol rengi olarak yüzyıllar boyu kullanılmıştır. Mor rengi mistikler, büyük sanatçılar, düşünürler, toplumları düşünce ve ideallerle yönlendirenler tarafından seçilir ve kullanılır. Büyük, ölümüne ve çok özel aşklar mor rengin aşklarıdır onlardan sürekli mor renk yayılır. Bu renk nedeni anlaşılmaz bir bütünlük ve birlik sağlar çünkü bu gizemli gücün önünde mor bir sis ve buğu vardır. Müzikte mor rengi veren nota si’dir.

kup canta MOR RENKLİ GİYSİLER BU YIL ÇOK MODA

İstemediğiniz sorumluluklar sizin için çekilmezdir, bu duruma zorunlu olarak düşerseniz asla mutlu olamazsınız. Çevrenizde bu rengi yayan bir ortam bir şekilde muhakkak olmalıdır, yoksa yaşama küsebilirsiniz. Siz zor karar veren ve aslında çevreye yani sıradanlığa uyumsuz birisiniz. bu da ayrıcalığınızdır. Bütün yeni çağ aktiviteleri başta astroloji olmak üzere, parapsikoloji, kristaller ve ruhsal şifa sizin için doğal ve uygun konulardır.
Eflatun seçilmiş ve mükemmeliyetçi bir renktir, seçilmişler içindir. Manevi enerjiyi simgeler, ruhsal yetenekleri geliştirir, sır küpü olmanızı sağlar. Zeka düzeyinizi arttırır.Mavinin ve kırmızının karışımı olan mor size korunma güdüsü sağlar, kendinizi sanki sağlam bir kalkanın arkasında gibi hissedersiniz. Mor renk size güç verir, yeteneklerinizi pozitif olarak etkiler. Konsantrasyonu arttırır aynı zamanda da meditasyon için çok uygun bir renktir. Mor renkli bir ışığın veya enfraruj bir lambanın yandığı bir odada oturup kendinizi dinlemeniz ve sizi yoran düşünceleri yarım saat için olsa da kafanızdan atmanız tahmininizden öte size dinlendirecek ve sakinleştirecektir. Yanlız şunu hiç unutmayin, bu renk sizi ancak rahatsız etmediği sürece kullanmalısınız; bunun göstergesi ise uykularınızdır.Mor renk sizi rahatsiz ediyor ve sevmiyorsaniz sizi korkutan güçler demektir; beklenmedik tehlikeler düşlüyorsunuz ve ani sürprizlerden korkuyorsunuz. İlişkilerinizin daima dengeli ve dozunda olmasını istiyorsunuz; çok sıcak ve çok soğuk ilişkiler size göre değil. kendinizi dengelemek için çevrenizde ve gardrobonuzda çimen yeşili ve pembe renkleri bulundurun.

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş