PostHeaderIcon KIRMIZI KIYAFET NASIL GİYİLİR?,MAKYAJI NASIL OLMALIDIR?

jennifer lawrence oscars 3 KIRMIZI KIYAFET NASIL GİYİLİR?,MAKYAJI NASIL OLMALIDIR?

Sizce medium-earth mordors shadow for free? Kırmızı çok göze çarpan bir renktir. Bu renk bir kıyafet giydiğinizde topluluk içinde farkedilmemeniz imkansız wo kann ich apps für iphone herunterladen. Ben Jennifer Lawrence’ın giydiği bu elbiseyi herhangi bir davette giyebilirmiyim bilemiyorum (yakası biraz daha az oyulmuş olursa belki) ama en azından bu mevsimde kırmızı renkli kazaklar giymeyi severim avast herunterladen. Peki makyajımız nasıl olmalı. Özellikle de çalışıyorsak, iş yerinde abartılı olmamak gerekir. Öyle kırmızı rujlar falan yok. Bu yüzden Jennifer’in makyajı da benden tam not aldı. Şimdi bakalım kırmızı kıyafetler ve uygun makyaj nasıl olmalıymış.

jennifer lawrence oscars 2 KIRMIZI KIYAFET NASIL GİYİLİR?,MAKYAJI NASIL OLMALIDIR?

Ten rengine uygun kırmızı seçimi: Açık tenliler koyu kırmızı, koyu renk tenliler ise fuşya ya da turuncu tonları barındıran canlı kırmızıları seçebilirler.

Bedeninize uygun kırmızı seçimi: Minyon kadınlar canlı kırmızıları tercih ederek vücutlarına vurgu yapabilir, daha iri yapılı kadınlar ise koyu kırmızıları seçerek daha ince görünebilirler.

Elbisenin kesim ve tarzı:
Kırmızı zaten çok dikkat çeken bir renktir, bu yüzden kıyafetin modeli olabildiğince sade olmalıdır.

Ayakkabı rengi: Kırmızıyla siyah her zaman iyi durmaz. Nude ya da gümüş rengi, kırmızı için çok daha garanti bir seçimdir.

Oje:
Elbisenizle aynı tonda bir kırmızı veya nude seçebilirsiniz.

Aksesuar:
Daha önce de belirttiğim gibi çok iddialı bir renk kırmızı, o yüzden aksesuarlar çok sade olmalı. Klasik modelli altın ya da gümüş takılar güvenilir seçimlerdir.

Makyaj:
Mümkün olduğunca sade olmalıdır. Ruj için elbisenizle aynı tonda kırmızı veya nude tercih edebilirsiniz. Eğer rujda dikkat çekici bir renk tercih ederseniz gözlerinize sakın abartılı bir makyaj yapmayın, çok rüküş olursunuz. Kırmızı elbiseyle mor ya da yeşil göz farı asla kullanmayın, yılbaşı ağacı gibi görünürsünüz, tam bir moda felaketi olur. Nötr, gri ya da kahverengi tonları kırmızı elbiseye yakışan göz farı tonlarıdır.

Duruş: Kırmızı elbiseye en yakışmayan şey kendine güvensiz bir duruştur. Gerçekten. Omuzlarınız geride, sırtınız dik olmalı. Taşıdığınız parçanın iddiasının altında ezilmemelisiniz.
http://stilnotlari.wordpress.com

jennifer lawrence oscars kc4b1rmc4b1zc4b1 elbise KIRMIZI KIYAFET NASIL GİYİLİR?,MAKYAJI NASIL OLMALIDIR?

1 Yorum “KIRMIZI KIYAFET NASIL GİYİLİR?,MAKYAJI NASIL OLMALIDIR?”

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş