PostHeaderIcon HARDAL RENGİ KIYAFETLER

hardal rengi kiyafetler HARDAL RENGİ KIYAFETLER

İki gündür hardal rengi bir kazak giyiyorum. Altına giydiğim koyu kahve pantolonumla çok yakıştı. Hardal rengini Bu sezon vitrinlerde, podyumlarda, sokaklarda, yani kısacası baktığımız her yerde görüyoruz. Palto, kazak ve muz çoraplarda; dolabımızın en önemli parçaları olan elbise, pantolon ve gömleklerde; bu önemli parçaları tamamlamak için kullandığımız çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlarda hep o karşımıza çıkıyor. Bu sezon en çok hardal rengi giyiyoruz.

hardal rengi kiyafetler 01 HARDAL RENGİ KIYAFETLER

Hardal, koyu mavi, bej, krem rengi, gri ve (benim kişisel favorim) siyahın yanına da oldukça yakışıyor. Beraber giyilebileceği renk yelpazesi oldukça geniş olduğu gibi, yeni sezon bu rengi kullanabileceğimiz alanı da oldukça geniş tutuyor.

hardal rengi kiyafetler 02 HARDAL RENGİ KIYAFETLER

İstersek tek bir yere vurgu yapmak için yalnızca üzerimizdeki bir parçada hardal rengini kullanabilir, istersek de tek renk trendine uygun bir şekilde baştan aşağı bu renge bürünebiliriz. Tamamen siyah giyinip çanta, palto, hırka ya da çorabımızı bu renkten seçebiliriz. Günlük kombinlerimizde jean’lerimizin üzerine bu renkte bir tişört, gömlek ya da kazak giyebiliriz. Hardal renginde bir elbiseyi bej rengi trençkotlarla, siyah opak çoraplarla tamamlayabiliriz. Daha renkli bir görüntü için yeşil, hardal ve koyu kırmızı renklerini birbirine harmanlayabiliriz. Ya da bu trendi yalnızca yaka, kemer gibi küçük detaylarda uygulayabiliriz.

hardal rengi kiyafetler 03 HARDAL RENGİ KIYAFETLER

Bu trende uymak için edinilmesi gereken en önemli parça ise hardal rengi bir kaban. Bu sezon özellikle bu renkte paltolar, kısa montlar oldukça öne çıkıyor. Hemen ardından ise elbise ve pantolonlar geliyor. H&M, Zara, Asos gibi yerlerden bile kolayca bulabileceğiniz bu parçalar hem sizi hem de dolabınızı şıklaştırıyor.http://the-lizard-queen.blogspot.com

hardal rengi kiyafetler 04 HARDAL RENGİ KIYAFETLER

hardal rengi kiyafetler 05 HARDAL RENGİ KIYAFETLER

hardal rengi kiyafetler 06 HARDAL RENGİ KIYAFETLER

2 Yorum “HARDAL RENGİ KIYAFETLER”

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş