PostHeaderIcon Haftanın Yeni Filmleri-34.Hafta

expendablespromo Haftanın Yeni Filmleri 34.Hafta

Bu hafta vizyona 4 film giriyor herunterladen. Fakat bunlardan 3’ü fazlasıyla tatmin edici filmler. Bu hafta gidilecek çok film var dersek yanılmış olmayız. Benim Favorimde ise 2 film var Cehennem Melekleri 2, Abraham Lincoln: Vampir Avcısı…

Cehennem Melekleri 2

Sylvester Stallone’nin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı ilk film olan The Expendables çok tutulunca ikincisi de hemen hazırlanmaya başlanmıştı herunterladen. Bu sefer Stallone’nin sadece senaristliğini yaptığı film sağlam bir aksiyon vaad ediyor.

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Bruce Willis, Arnold Schwarzenneger, Dolph Lundgren, Chuck Norris ve daha birçok ünlünün olduğu filmi kaçırmayın deriz kostenlos gta herunterladen.

Yönetmen: Simon West
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li
Tür: Aksiyon, macera

Abraham Lincoln: Vampir Avcısı

The Expendables 2 filmiyle aynı anda vizyona giren Abraham Lincoln: Vampir avcısı filmi, aslında tüm konuyu kendi isminde barındırıyor dersek yanılmış olmayız.

Eski Amerikan başkanı Abraham Lincoln’un biraz daha gençlik halini konu alan film, dönemin vampire saldırısından nasıl ülkeyi kurtardığını gösteriyor. İlginç bir konusuyla dikkat çekebilir.

Yönetmen: Timur Bekmambetov
Oyuncular: Benjamin Walker, Dominic Cooper, Anthony Mackie
Tür: Aksiyon, fantastik, korku

Tinkerbell: Gizemli Kanatlar

Haftanın tek animasyon filmi olan Tinkerbell: Gizemli Kanatlar, tamamiyle 3 boyutlu olarak tasarlanmış olmasıyla dikkat çekiyor. Türkçe dublajlı olarak vizyone giren film Tinkerbell ve peri arkadaşlarının Kış Ormanı’na yaptıkları yolculuğu ve buldukları gizemli sırrı konu alıyor.

Yönetmen: Peggy Holmes
Oyuncular: Mae Whitman, Jesse McCartney, Anjelica Houston
Tür: Animasyon

360

Aksiyon yapılarından dolayı haftanın ön plana çıkan filmleri Cehennem Melekleri ve Abraham Lincoln olsa da 360, birçok sinemaseverin seveceği türden bir film. Anthony Hopkins, Jude Law, Rachel Weisz, Ben Foster gibi ünlü oyunların bulunduğu film, Tanrılar Şehri’nin yönetmeni Fernando Meirelles tarafından çekildi.

Viyana, Paris, Londra, Bratislava, Rio, Denver, Phoenix gibi şehirlerde geçen film, farklı şehirlerdeki farklı karakterlerin öykülerini anlatıyor.

Yönetmen: Fernando Meirelles
Oyuncular: Anthony Hopkins, Jude Law, Rachel Weisz
Tür: Dram, romantik

1 Yorum “Haftanın Yeni Filmleri-34.Hafta”

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş