PostHeaderIcon Haftanın Yeni Filmleri-22.Hafta

Prometheus pamuk prenses ve avci Haftanın Yeni Filmleri 22.Hafta

Ridley Scott’ın uzun zamandır beklenen ve yeni Alien olarak adlandırılan filmi Prometheus bugün vizyona giriyor herunterladen. Dikkati çeken diğer film ise Pamuk Prenses ve Avcı.

Pamuk Prenses ve Avcı

pamuk prenses ve avci Haftanın Yeni Filmleri 22.Hafta

Klasik bir Pamuk Prenses masalıyla başlayan film daha sonra kendini göstererek farklı bir yöne doğru gidiyor 7 days to download free german. Charlize Theron’ın oynadığı kötü kalpli kraliçe, kendisinden daha güzel birine katlanamadığı için aynının hedef gösterdiği Pamuk Prensesi öldürmeye karar verir herunterladen. Bunun için usta avcıyı (Chris Hemsworth – Thor) görevlendirir.

Ancak işler değişir ve avcı, prensese savaş ile ilgili dersler verir. Bundan sonra klasik olan masal artık başka bir boyuta ulaşacak Pamuk Prensesimiz artık bir savaş kahramanı olacaktır. Bu yıl vizyona giren ikinci Pamuk Prenses filmi olmasıyla da dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Filmin fragmanını Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yönetmen: Rupert Sanders
Oyuncular: Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik

Prometheus

prometheus Haftanın Yeni Filmleri 22.Hafta

Alien’ın babası olarak nitelendirebileceğimiz Ridley Scott, uzun bir süre sonra Prometheus ile aynı evrene geri dönüyor. Prometheus’un Alien’ı içermediğini ancak o tarzda bir film olduğunu söyleyebiliriz. Uzaydan mesaj alan ekip, mesajı araştırmak için uzaya doğru hareket eder. Ancak burada karşılaşacakları belki de insanlığın sonu olacaktır.

Charlize Theron, Noomi Rapace, Michael Fassbender, Guy Pearce gibi ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran film, korku gerilim türünde en iyi yapıtlardan biri olmaya aday. Amerika’da 8 Haziran’da vizyona girecek olan film bizde bir hafta öncesinden vizyonda. Filmin hem 3D hem de 2D versiyonu sinemalarda bulunuyor. Türkçe altyazılı fragmanımızı izleyebilirsiniz.

Yönetmen: Ridley Scott
Oyuncular: Noomi Rapace, Michael Fassbender, Charlize Theron
Tür: Bilimkurgu, Korku

Aramızda Bebek Var

746988 detay Haftanın Yeni Filmleri 22.Hafta

İki genç sevgilinin bebek yapmaya karar vermesi ve daha sonrası hayatlarının değişmesini konu alan film, Barbara ve Nicolas’ın aşk ve duygu ikilemini anlatıyor. Bebek yapan ancak daha sonrasında emin olamayan Barbara, gün geçtikçe daha fazla değişmektedir.

Fransız yapımı olan bu komedi dram karışımı film, aslında arkadaşlar arasındaki duyguların ya da iki kişinin yoğun beraberliğinin özel hayata nasıl etki edeceğinin bir göstergesi.

Yönetmen: Remi Bezançon
Oyuncular: Louise Bourgoin, Pio Marmai, Josiane Balasko
Tür: Dram, Komedi

Arıza Aşk

bellflower Haftanın Yeni Filmleri 22.Hafta

Bellflower, yani Arıza Aşk filmi bu haftanın ilginç filmi. Woodraw ve Aiden iki süper dosttur ve günlerini daha çok ateşli silahlar kullanarak geçirirler. Yakında kıyametin kopacağı inancına sahiptirler ve çeteleri Mother Medusa’yı hayata geçirmeyi planlarlar.

Ancak Woodraw, güzel bir sarışına aşık olunca işler değişir ve bir anda romantizme döner. Başrol oyuncusu Evan Glodell’in yönetmenliğini de yaptığı film, bu haftanın alternatif filmleri arasında yer alıyor.

Yönetmen: Evan Glodell
Oyuncular: Evan Glodell, Jessie Wiseman, Tyler Dawson
Tür: Aksiyon, Romantik, Dram

Alıntı: shiftdelete.net

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş