PostHeaderIcon Haftanın Yeni Filmleri-19.Hafta

haftanin filmleri 19.Hafta  Haftanın Yeni Filmleri 19.Hafta

Bu hafta 6 yeni film vizyona giriyor. İki Türk filminin yanı sıra bu haftanın ön plana çıkanları Jason Statham’lı Koruyucu ve Fransız filmi Intouchables.

Koruyucu

Safe Haftanın Yeni Filmleri 19.Hafta

Aksiyon filmlerinin son dönemde aranan adamı olan Jason Statham, yine bir aksiyon filmiyle karşımızda. Eskiden Van Damme, Sylvester Stallone gibi isimlerin filmi gelince sinemaya koşardık, artık bu görevi Jason Statham üstlenmiş.

Koruyucu filmi Jason Statham yani Luke Wright, Mel isimli 10 yaşındaki kız çocuğunu korumak için büyük bir yaşam savaşına girişir. Matematik zekasına sahip Mel, oldukça önemli bilgileri beyninde saklamaktadır.

Yönetmen: Boaz Yakin
Oyuncular: Jason Statham, Chris Sarandon, James Hong
Tür: Aksiyon, Gerilim
Süre: 94 dk


Anadolu Ateşi [3D]

anadolu atesi3D Haftanın Yeni Filmleri 19.Hafta

Anadolu topraklarının binlerce yıllık kültürel ve mitolojik tarihinden beslenerek kurgulanan Anadolu Ateşi dans gösterisi şimdi üç boyutlu haliyle sinemalara geliyor. 2011 Ağustos ayında Aspendos’ta çekimleri gerçekleştirilen film, 3000 halk dansı figürü içeriyor. Eğer Anadolu Ateşi gösterilerine gidemediyseniz bu film tam site göre olabilir.

Yönetmen: –
Oyuncular: Anadolu Ateşi kadrosu
Tür: Müzikal

Aşk ve Para

ask ve para Haftanın Yeni Filmleri 19.Hafta

New Jersey’li Stephanie Plum kocasındna yeni ayrılmış, işsiz, parasız ve arabasını da borca kaptırmış, tam bir borç batağında olan bir kadındır. Kendi ayaklarınad durmak için çalışan Stephanie, kendisini işe alması için tahislat şirketinde çalışan kuzenini ikna eder ve işe başlar. Ancak ilk görevinde lisede kısa süre ilişki yaşadığı Joe Morelli ile karşılaşır.

Morelli şimdi cinayet zanlısıdır ancak Stephanie onun suçsuzluğuna inanmaktadır. Aşk ve Para, bu haftanın aksiyon komedi dalında vizyona giren filmi. Yabancı komedi arayanlar gidebilir.

Yönetmen: Julie Anne Robinson
Oyuncular: Katherine Heigl, Jason O’Mara, Daniel Sunjata
Tür: Polisiye, Komedi, Aksiyon
Süre: 91 dk

CAN

can film Haftanın Yeni Filmleri 19.Hafta

Bu haftanin ilk Türk filmi Can. Yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in yaptığı film son dönem Türk sinemasının geleneğini sürdürerek dram dalında vizyona giriyor.

Birbirlerini çok severek evlenen ve maddi açıdan da iyi kötü geçinen Ayşe ve Cemal’in çocukları olmamaktadır. Cemal yasadışı yollarla bir çocuk sahibi olur ve adını Can koyarlar. Ayşe bir türlü bu çocuğu sahiplenmez, bu yüzden de Cemal’le arası açılıyor. Cemal evi terkettikten sonra Can ile yalnız kalan Ayşe’nin karşısına yeni bir adam çıkar. Ancak kağıt üzerinde evli olduğu için Cemal’le tekrar yüzleşmek zorundadır.

Yönetmen: Raşit Çelikezer
Oyuncular: Selen Uçer, Serdar Orçin, Yusuf Berkan Demirbağ
Tür: Dram
Süre: 105 dk

CAN DOSTUM

can dostum Haftanın Yeni Filmleri 19.Hafta

Can Dostum, uzun zamandır özlenen bir dostluk filmi. Ünlü ve çok zengin bir aristokrat olan Phillippe, yamaç paraşütü kazası geçirerek felç olur. Boyundan aşağısı hissizleşen Philippe, Driss adında hapisten yeni çıktmış bir işsizi kendisine bakmak için işe alır.

7/24 kendisine bakmasını için işe aldığı ancak normalde hiçbir zaman hatları kesişmeyecek olan bu çift, aralarında kurdukları dostlukla çok farklı zamanlar geçirmeye başlarlar. Dostluk filmleri arıyorsanız bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Yönetmen: Eric Toledano, Olivier Nakache
Oyuncular: François Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny
Tür: Komedi
Süre: 112 dk

http://youtu.be/hsPHXVnt27g


İKİZLER FİRARDA

ikizler firarda Haftanın Yeni Filmleri 19.Hafta

Haftanın ikinci Türk filmi de İkizler Firarda. Oyuncu kadrosuna baktığımızda bile komedi filmi olduğunu görebildiğimiz film, İkranur ve Ferganur adlı ikizin macerasını konu alıyor. İkizler, babalarının anlattığı bir hatırayı yanlış anlayarak yıllar önce ölmüş olan annelerini aramak için Bursa yollarına düşerler.

İkizler 10 farklı adres bulup tek tek gezerler. Bu sırada babaları Necmi de ikizlerin peşinden onları bulmak için yola düşer.

Yönetmen: Yusuf Güven, Necmi Yıldırım
Oyuncular: Cengiz Küçükayvaz, Sinan Bengier, İlhan Daner
Tür: Komedi, Aile
Süre: –


Alıntı: shiftdelete.net

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş