PostHeaderIcon Haftanın Yeni Filmleri-10.Hafta

haftanin filmleri Haftanın Yeni Filmleri 10.Hafta

Yine bir Hafta Sonu ve Yep Yeni Filmler. Bu Hafta çok sayıda yeni Filmlerimiz var. Ne çok film çekiliyor. Hepsine Gidemiyoruz ama bizde sizlere bu konuda yardımcı olmak amaçlı filmler hakkında kısa bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Seçim Sizlere kalıyor. Hayırlı Hafta sonları arkadaşlar…

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK
Orjinal Adı: Journey 2: The Mysterious Island

JOURNEY2 Haftanın Yeni Filmleri 10.Hafta

Yönetmen: Brad Peyton
Oyuncular: Dwayne Johnson, Michael Caine, Josh Hutcherson, Luis Guzman
Senaryo: Brian Gunn, Mark Gunn
Görüntü Yönetmeni: David Tattersall
Müzik: Andrew Lockington
Tür: Macera, Aksiyon, Komedi Süre: 94 dk lego ninjago wu cru herunterladen.
Yapım: 2012, ABD Dağıtım: Warner Bros.

Filmin Konusu: 17 yaşındaki Sean Anderson, hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali alır. Sean’un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan üvey babası Hank, kendilerini önce Güney Pasifik’e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder. Burası çok güzel, şaşırtıcı ve gizemli bir yerdir.

SİYAHLI KADIN
Orjinal Adı: The Woman in Black

siyahli kadin Haftanın Yeni Filmleri 10.Hafta

Yönetmen: James Watkins
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Ciaran Hinds, Janet McTeer, Roger Allam,
Senaryo: Jane Goldman
Görüntü Yönetmeni: Tim Maurice-Jones
Müzik: Marco Beltrami
Tür: Korku, Gerilim, Dram Süre: 95 dk youtube videos musik downloaden.
Yapım: 2012, ABD Dağıtım: Pinema Film
Resmi Web Sitesi: womaninblack.com

Gösterim tarihi: 9 Mart 2012

Resmi Web Sitesi: themysteriousisland.com

Gösterim tarihi: 9 Mart 2012

Filmin Konusu: Genç avukat Arthur Kipps, 3 yaşındaki oğlunu bırakıp, Crythin Gifford kasabasına gitmek zorunda kalır. Orada Eel Malikanesi’nin merhum sahibinin hukuki işlemlerini yürütecektir. Malikâneye varmasıyla, kasabanın sırlarını keşfetmeye başlayacaktır. Siyahlara bürünmüş, esrarengiz bir kadının görünmesiyle hissettiği ürperti artmaya başlar.

İKİ DÜNYA ARASINDA
Orjinal Adı: John Carter

iki dunya arasinda Haftanın Yeni Filmleri 10.Hafta

Yönetmen: Andrew Stanton
Oyuncular: Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton, Willem Dafoe, Mark Strong, Dominic West
Senaryo: Andrew Stanton, Mark Andrews, Michael Chabon
Görüntü Yönetmeni: Daniel Mindel
Müzik: Michael Giacchino
Tür: Fantastik, Macera Süre: 132 dk learning software filius de.
Yapım: 2012, ABD Dağıtım: UIP Filmcilik
Resmi Web Sitesi: disney.go.com/johncarter/

Gösterim tarihi: 9 Mart 2012

Filmin Konusu: Açıklanamayan biçimde Mars’a yollanan John Carter, burada kendisini gezegen sakinlerinin arasındaki dev bir ihtilâfın ortasında bulur. Tarafların arasında Tars Tarkas ve çekici prenses Dejah Thoris de vardır. John Carter, yok olmanın eşiğindeki Mars gezegeninde Barsoom’ın ve halkının kurtuluşunun kendi ellerinde olduğunu anlayacaktır.
http://youtu.be/isASSBS3zfI

Max Maceraları – Kralın Doğuşu

max Haftanın Yeni Filmleri 10.Hafta

Büyük Kahraman, korkusuz ve mücadeleci bir şekilde harekete geçiyor! Aslan Krallığı’nı Gölgelerin Efendisi’nden kurtarmak için dostlarını yanın alan Aslan Max macere için hazırlanmaktadır. Kararlı ve emin adımlarla ilerleyen sevimli Aslan, Max Maceraları –Kralın Doğuşu filminde çölün ortasındaki bir piramitten, gökyüzündeki bir adaya kadar bir çok yerde bulunan güç kristallerini bulmak için çaba göstermektedir. Bir diğer gezegenden gelen Gölgelerin Efendisi ile savaşan Aslan Max, üç güç kristalini alabilmek için uğraşmaktadır. Aslan Max’ın sinema filmi Kralın Doğuşu Türkiye’de 9 Mart’ta yolculuğa başlamaktadır. Max maceraları Gölgelerin Efendisi’ni yenmek ve güç kristallerine ulaşmak için, Aslan Max’ın yaşadığı heyecanlı anıları anlatmaktadır.

Kralın Doğuşu çizgi filmin güzel kraliçesini Sezen Aksu seslendirmektedir. Yekta Kopan ise büyük kahraman Max’ı canlandırmaktadır. Özge Pirinçci Aslan Max’ın en yakın arkadaşı Leena’ya oynamaktadır. Alpay Şayhan ise Yavru Fil’in rolünü seslendirmektedir. Engin Altan muhteşem sesiyle Aslan Max’ın rakibini Gölgelerin Efendisi canlandırmaktadır! Merakla beklenen Aslan Max Kralın Doğuşu 9 Mart’ta Türkiye’de vizyona girecektir. Büyüklerin ve küçüklerin izleyebilecek bir çizgi filim macerası çok yakında başlıyor.

SENİNKİ KAÇ PARA

seninkikacpara Haftanın Yeni Filmleri 10.Hafta

Yönetmen: Hakkı Görgülü
Oyuncular: Vatan Şaşmaz, Fulden Akyürek, Melih Oğuzhan, Mustafa Tunay, Hüseyin Akşen, Gürşen Eren, Süleyman Kabaali, Gamze Özyol, Hande Çubuklu, Erdal Hedef, Taner Cindoruk, Mertcan Savcı, Gürkan Demir, Azer Bülbül, Korkmaz Yalınkılıç, Kenan Civelek, Uğur Baloğlu
Senaryo: Hakan Gök – Hakkı Görgülü
Görüntü Yönetmeni: Berker Ersoy
Müzik: Melih Oğuzhan
Tür: Komedi
Stüdyo: Fono Film

Gösterim tarihi: 9 Mart 2012

Filmin Konusu: Cemil, İstanbul’da kafe işleten başarısız ve mutsuz bir adamdır. Karısı Melahat, kızı Didem ve birkaç tane çalışanıyla beraber batmakta olan kafeyi kurtarmak için var gücüyle çalışmaktadır. Bütün uğraşlarına rağmen kafeyi kurtaramayacağını anlayınca Teoman adında bir tefeciden borç alır ama yine işler yolunda gitmez ve kafe tekrar batmanın eşiğine gelir. Bir de üzerine Teoman’ın parasını almak için sürekli rahatsız etmesi eklenince Cemil iyiden iyiye çıkmaza düşer. Bunun üzerine tesadüf eseri tanışmış olduğu çok zengin bir adam olan Behçet’in tavsiyesiyle ruhunu şeytana satar.

Cemil ruhunu şeytana sattıktan sonra komik olaylar zinciri başlar. Öncelikle Teoman olmak üzere bütün borçlarını öder. Kalan parasını da kadın ve eğlenceyle tüketmeye başlar. Ama hesaba katmadığı bir şey vardır. Anlaşma yaptığı kişi şeytandır ve oyunu kurallarına göre oynamayacaktır.

Şeytandan aldığı paralar sahte çıkmıştır. Önce polis düşer peşine. Ardından Teoman yediği kazığı hazmedemez ve Cemil’in kızı Didem’i kaçırır.

O güne kadar garip olayları mıknatıs gibi çektiğini zanneden Cemil’in bundan sonra yaşayacakları hayal bile edemeyeceği düzeye ulaşacaktır.

ATEŞİN DÜŞTÜĞÜ YER

atesin dustugu yer Haftanın Yeni Filmleri 10.Hafta

Yönetmen: İsmail Güneş,
Oyuncular: Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Karahan, Serhan Süsler, Katharina Weithaler, Dean Baykan, Oğuzhan Şekeroğlu, Abdullah Şekeroğlu, Elifcan Ongurlar, Elif Tayhan, Luna Waston,
Tür: Aile, Dram, Psikolojik,
Yapımcı: İsmail Güneş, Aynur Güneş, Pinema, Baran Seyhan,

Gösterim tarihi: 9 Mart 2012

Filmin Konusu: “Ateşin Düştüğü Yer” bir yol hikâyesidir. Beklenmeyen bir şekilde rahatsızlanan 16 yaşındaki kız çocuğu Ayşe acilen ameliyata alınır. Aile bu ameliyatı gerçekleştirmek için büyük bir dayanışma sergiler. Ameliyat sırasında kızın üç buçuk aylık hamile olduğu anlaşılır. “Yaşatmak” için büyük mücadele vermiş olan aile bu defa “öldürmek” için mücadeleye girişir. Öldürme işini üstlenen baba Osman ve kızı Ayşe birlikte yolculuğa çıkarlar. Osman yol boyunca kızını zehirlemek için çaba gösterirken kız öldürüleceğini bilmemektedir. Baba ve kızın bu yolculuğu ikisi için de birbirlerini yeniden tanıma yeniden sevme ve pişmanlık duygusu üzerine devam eder.
http://youtu.be/DqiUlDzFs88

TEKSAS ÖLÜM TARLASI
Orjinal Adı: Texas Killing Fields

teksas olum tarlasi Haftanın Yeni Filmleri 10.Hafta

Yönetmen: Ami Canaan Mann
Tür: Suç, Dram, Tarihi
Oyuncular: Sam Worthington, Jeffrey Dean Morgan, Chloe Moretz, Stephen Graham, Jessica Chastain ve Annabeth Gish
Senaryo: Don Ferrarone
Görüntü Yönetmeni: Stuart Dryburgh
Yapımcılar: Bill Block, Anthony J.A. Bryan Jr., Paul Hanson

Gösterim tarihi: 9 Mart 2012

Filmin Konusu: Teksas eyaletinde yerel polis dedektiflerinden Mike Souder ve New York’tan gelen ortağı Brian Heigh, kadın kurbanlarının bedenlerini çalılıklara atan bir seri katilin izini sürerler. Şimdiye kadar bulunan 60 kadın cesedi vardır. Fakat kadın bedenine takıntılı bu seri katil bir anda yön değiştirir ve bu sefer kendisini izleyen polisleri hedef alır. Her cinayet mahallinde kendisinden bir iz bırakır ama dedektiflerden hep bir adım önde olmayı da başarır. Kasaba sakinlerinden Anne Sliger kaçırılınca, iki dedektif küçük kızı öldürmeden önce zamana karşı yarışacaktır.

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş