PostHeaderIcon 2012’nin En Çok Beklenen 10 Filmi

2012 beklenen filmler 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

Sinema severlere müjde! Beyaz perde, 2012′de bir hayli etkileyici yapımlara ev sahipliği yapacak. Sizler için yılın en çok merak edilen 10 filmini… derledik solid edge.

2012 yılı hem kamera arkasında hem de kamera önünde şahane kadroların buluşacağı bir film yılı olacak! Serilerin devam filmlerinin yanı sıra, merakla beklenen sürpriz isimler de vizyona girecek. Sizler için 2012′nin en çok beklenen 10 filmini derledik.

Dark Shadows 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

Dark Shadows (18 Mayıs)
Tim Burton’ın yeni filmi Dark Shadows, iki değerli oyuncuyu da bir araya getiriyor photo's iphone naar pc. Neredeyse her iki filminden birinde çalıştığı Johnny Depp ve Batman Returns’de Kedi Kadın rolünü verdiği Michelle Pfeiffer, Dark Shadows’da bir araya geliyor. Uzun zamandır Burton’dan salt korku filmi çekmesini bekleyenlerin dört gözle beklediği Dark Shadows’da, vampirler, kurt adamlar, cadılar, canavarlar ve hayaletlerle dolu gotik bir atmosfer yer alacak…

Seven Psychopaths 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

Seven Psychopaths (2012)
Yeni nesil ingiliz oyun (tiyatro) yazarı Martin McDonagh imzalı klasik bir ingiliz komedisi olacak olan Seven Psychopaths, ayrıca yazarın ender yönetmenlik denemelerinden biri olacak gta 5 autos herunterladen. Başrolünde Colin Farrel, Woody Harrelson, Sam Rockwell’in yer aldığı, yan rollerde ise Christopher Walken ve Olga Kurylenko’yu izleyeceğimiz filmin 2012′nin hangi ayında vizyona gireceği belli değil.

brad pitt world war z 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

World War Z (21 Aralık)
Korku filmi severler için müjde! Yönetmen Marc Forster, insanlar ve zombileri karşı karşıya getiren yeni bir korku filmi çekiyor. Başrollerde ise Brad Pitt ve Lost dizisinden tanıdığımız Matthew Fox var.

underworld awakening 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

Underworld Awakening (3 Şubat)
Underworld serisinin dördüncü filmi için geri sayım başladı. 3 Şubatta vizyona girecek olan yapımda Kate Beckinsale’i tekrar izleme fırsatı bulacağız.

hobbit 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

The Hobbit: An Unexpected Journey (14 Aralık)
J. R. R. Tolkien’in imzasını taşıyan Hobbit, iki parça olarak beyaz perdede boy gösterecek. İlk yarısını, 2012′de izleyeceğimiz filmin yönetmeni, tıpkı Yüzüklerin Efendisi serisinde olduğu gibi Peter Jackson. Bu filmi beklemek için başka sebebe gerek var mı?

amazing spider man 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

The Amazing Spider-Man (6 Haziran)
Örümcek Adam bir kez daha beyaz perdede boy gösteriyor. Önümüzdeki yaz mevsiminde vizyona girecek olan film, The Amazing Spider-Man adlı çizgi romanı temel alarak çekiliyor. Dolayısıyla önceki seriyle çok fazla örtüşmeyecek…

TheCabinInTheWoods 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

The Cabin in the Woods (13 Nisan)
Lost, Buffy the Vampire Slayer ve Cloverfield’ın yapımcısı yeni bir filme imza atıyor. Korku türündeki filmde, zamanımızın Thor’u Chris Hemsworth de rol alacak. Filmin vizyona giriş tarihi ise, 13′üne denk geldiğinde uğursuz olduğuna inanılan 13 Nisan Cuma günü.

the avengers 2012 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

The Avengers (4 Mayıs)
Iron Man, Thor, Captain America, Nick Fury, Hulk ve daha birçok kahramanı bir araya getiren The Avengers, son zamanların en çok beklenenlerinden biri. Düşman ise Asgard diyarından gelen Loki!

django unchained 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

Django Unchained (25 Aralık)
Western türündeki Django Unchained, müthiş bir kadro ile geliyor. Filmin rejisini sevmeyenlerinin de bir hayli fazla olduğu Quentin Tarantino üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise adeta yıldızlar gecidi. Joseph Gordon-Levitt, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson, Sacha Baron Cohen ve Kurt Russell, Vahşi Batı’da geçen bu maceranın baş aktörleri konumunda. Beklemeye değer…

the dark knight rises 2012nin En Çok Beklenen 10 Filmi

The Dark Knight Rises (27 Haziran)
Christopher Nolan’ın Batman serisinin noktalayacağı The Dark Knight Rises, hikayeyi sonlandıracak. Bu defa Yarasa Adam’ın baş düşmanı Bane olacak. Bilindiği üzere çizgi roman serisinde Bane, Batman’i öldüren karakterdi. The Dark Knight Rises’ın yayınlanan posterinde kırık bir Batman maskesi yer alıyor. Acaba Kara Şövalye bu bölümde ölecek mi? Yeni film bu yüzden bir hayli merak ediliyor…

Alıntı: scroll.com.tr

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş