PostHeaderIcon “YE – DUA ET – EVLEN “: ELIZABETH GILBERT

327260 2 YE  DUA ET  EVLEN : ELIZABETH GILBERT

Ye, dua et, evlen bir aşk… İki boşanma… Bir evlilik. amazon fire tv stick movies. Evliliğe küsmüş bir kadın ve bir erkeğin evliliğe giden yolda sıcak ve duygusal aşk hikâyesi bütün dünya onu okudu, onu konuştu. 5 milyondan fazla satışıyla milyonları kendine bağlayan ye, dua et, sev kaldığı yerden devam ediyor download gasoline app!
155 Haftadan fazla New York Times, Amazon ve Barnes and Noble’ın çok satanlar listesinde 1 NUMARA! Açıkçası “Ye, dua et sev” kitabını ben de alıp okumuştum spotify to your data. Bu kitabı da raflarda görünce sevindim. Elimdeki kitap biter bitmez satın alıp okuyacağım.

Tüm dünyada bestseller olan Ye, Dua et, Sev kitabının sonunda Elizabeth Gilbert gönlünü, Brezilya’da doğmuş ama Avustralya vatandaşlığına sahip, tanıştıklarında Endonezya’da yaşamakta olan Felipe’ye kaptırmıştı.

Sonsuz bir sadakatle birbirine bağlı bu çift, kötü sonuçlanan birer boşanmanın kurbanları olduğundan şartlar ne olursa olsun bir daha evlenmemek için yemin etmiştir. Ama kader, ağlarını örer ve Amerika’ya giriş yaptıkları bir anda Felipe’nin sınır dışı edilmesi planlarını altüst eder. Gilbert, ya evlenip Felipe’yi Amerika’ya getirecek ya da onu sonsuza kadar kaybedecektir. Söz konusu evlilik olduğunda sadakat, özerklik, gelenek, sosyal beklentiler, eşleri bekleyen sorumluluklar ve en önemlisi boşanma riski göz ardı edilmemelidir.

9789944009904 YE  DUA ET  EVLEN : ELIZABETH GILBERT

“Ye, Dua Et, Sev’i tüm kız arkadaşlarıma hediye ettim”
Julia Roberts

Gilbert’ın yazmış olduğu bu eser aşkın tüm karmaşıklığına ve sonuçlarına rağmen yaşanması gerektiğinin en güzel örneğidir.

“Gilbert gibi ilgi çekici bir tarza sahip bir yazar kolay bulunmuyor.”
New York Times

“Bu kitapta Goethe’den Oscar Wilde’a kadar herkesi bulabilirsiniz fakat en çok da Gilbert’in güçlü sesi aklınızda kalacak.”
Dallas Morning News

“Zekice ve mütevazı, eğlenceli, sıcak ve cömert. İşte Ye, Dua Et, Evlen’in arkasındaki ses. Gilbert’in kitaplarının sonunda onu dostunuz gibi kabul ediyorsunuz. Tekrar Gilbert’la olmak bir zevk.”
San Francisco Chronicle

Kitabın künyesi
Ye Dua Et Evlen

· Pegasus Yayıncılık
· Basım Tarihi : 04 – 2010
· ISBN : 9786054263578
· Sayfa Sayısı : 345
· Çevirmen : Çiğdem Samsunlu

Kitap· Etiket Fiyatı : 1900 TL

Kitapların yazarı:Elizabeth Gilbert

lizg bn YE  DUA ET  EVLEN : ELIZABETH GILBERT

4 Yorum ““YE – DUA ET – EVLEN “: ELIZABETH GILBERT”

 • nurten says:

  çok isteyerek aldığım ve okuduğum bu kitaptan malesef umduğum tadı alamadım.konusu çok ağırdı akıcı değildi evlilik hikayeleri çok sıkıcıydı bana kalırsa okuyarak zaman kaybetmeyin.

 • Beril says:

  Ye Dua et ve Sev adlı kitabı tüm bayanlara bu arada erkeklerede öneriyorum. Bir bayanın evliliği bir sigorta aracı olarak görmemesi, her şeyini kaybetmesi, yabancı bir dili öğrenerek, yalnızlığa karşın hiç tanımadığı bir Ülkede yaşamaya kalkışması tam bir yürek işi, cesaret gerektiren bir şey… Kişiliğinden ödün vererek ve yaşadığını sanarak zombiye dönüşen evlilik kurbanlarına özellikle öneriyorum bu kitabı. Bizim ülkemizde de Elisabeth gibilerine ihtiyaç var…

 • yumaksepeti says:

  Nurtencim kitaptan zevk alamamana üzüldüm.Sanırım beklentilerini çok yüksek tutmuşsun.
  Berilcim Çok güzel ifade etmişsin.Ben de senin gibi düşünüyorum. Bir bayanın kendi ayakları üzerinde nesıl durduğunu gösteren tatlı anlatımlı bir kitap….sevgiler….

 • duygu says:

  2 kitabıda okudum tamamen zaman kaybı.benim gibi çok okuyan bir kişi nasıl böyle bir hataya düştü anlamadım.dili akıcı deil konular kısır.kesinlikle bu kitaba para verene kadar başka bir kitap alın bunun kadar sıkıcı olmaz emin olun

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş