PostHeaderIcon NERMİN BEZMEN’İN EN SON KİTABI: GÖNDERİLMEYEN AŞK

105240 240x350 NERMİN BEZMENİN EN SON KİTABI: GÖNDERİLMEYEN AŞK

Daha bir hafta oldu bu kitap çıkalı. Sevgili edilebilecek en güzel hitabet ile başlamış. Çünkü Aşka aşıkNermin Bezmen’den aşka âşık, küllerinden aşkla yeniden doğan kadınlar armağan bu roman. “Canım benim, zaman bize kendisinden ne kadarını bahşedecek
, bilmiyorum, bilmiyoruz. Ama çok iyi bildiğim bir şey var: Ne kadar sürecekse bu zaman, seni edebileceğim kadar mutlu edeceğim, senin hayatımdaki soluğunu çekebildiğim kadar içime çekip, sesini, tenini, dokunuşlarını, öpüşlerimizi, sevişmelerimizi… sana ait ne varsa, her şeyi, son ânına kadar, ezberleyerek, zihnimin yanı sıra kâlbime, ruhuma ve tenime nakşederek, senin hakkını vererek yaşayacağım.”

Bir kadın ne zaman sevgilinin ardından tuttuğu yasın bittiğine karar verir? Ne zaman kendini aşkın kollarına bir kez daha teslim eder? Yeniden tutkunun kanatlarıyla uçmak, vâr olmak için… Yazar Hakkında: Minyatür ustası, özgün baskı sanatçısı, restoratör ve yazar Nermin Bezmen, aynı zamanda atölyesinde yetişkinlere ve çocuklara 25 yıldır resim dersi vermektedir. TRT’de canlı yayın sunuculuğu, çeşitli dergilerde köşe yazarlığı, dizi röportajlar, panel-organizasyon-yönetimi ve halkla ilişkiler ve yoga eğitmenliği de yapan Nermin Bezmen roman yazmaya 1991 yılında başladı.

Daha çok uzun süren araştırmalardan sonra yazdığı tarihi romanlarıyla tanınan Nermin Bezmen, roman ve öykülerindeki karakter analizleri, gerçekçi anlatımı ve ustalıklı kurgusuyla kısa sürede kendisine azımsanmayacak bir hayran kitlesi kazandırdı ve kitapları aylarca çok-satarlar listelerinde kaldı .

20888 NERMİN BEZMENİN EN SON KİTABI: GÖNDERİLMEYEN AŞK

1 Yorum “NERMİN BEZMEN’İN EN SON KİTABI: GÖNDERİLMEYEN AŞK”

  • aysel solmaz says:

    nermin hanımın kitaplarını çok beğeniyorum.bu kitabı hiç beğenmedim.çok sıkıcıy dı eşine yazdığı kitabın devamı diye almıştım.

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş