PostHeaderIcon MASAL TADINDA:DENİZ TANRIÇASI

deniz tanricasi p c cast MASAL TADINDA:DENİZ TANRIÇASI

Bazen gerçek dünyadan kopup, masal dünyasına gitmek isteriz ya,yani bazen büyüklerde masal dinlemek ister amazon prime movies in English.
Bazen bir sihrin kendini kuşatmasını ister. İşte sizlere masal tadında bir kitap:Gece serisinin yazarından:”Deniz Tanrıçası”…

Ben hala okuyorum bu kitabı,gerçi serviste gidip gelirken ancak vakit buluyorum okumaya ya,olsun iş stresine girerken ve çıkarken iyi gelmiyor değil hani fotos von dropbox auf ipad herunterladen. Kitapta nelerden mi bahsediyor?25. doğum gününü dairesinde tek başına geçiren Hava Kuvvetleri Teğmeni Christine Canady tek bir dilek diler: Hayatında birazcık sihir olmasını… Biraz fazlaca şampanya içtikten sonra, bir çılgınlık yapar ve bir tanrıça çağırma ritüeli düzenler windows 7 update wil nieten.
Hayatının daha az sıradan olacağını ummaktadır, ama büyünün gerçekten de işe yarayacağını hiç düşünmemiştir!

“Deniz Tanrıçası kesinlikle bu zamana kadar okuduğum en farklı fantastik romans. Başından sonuna kadar, sürprizlerin hiç sonu yok. Kitapları o kadar keskin ki bir çocuk gibi imkânsıza inanma payı bırakıyor. Çok sevdim!”
Sharon Sala

“Fantastik tutkunlarının büyük zevk alacağı bir kitap.”
Christopher Moore

“Aksiyon dolu, eğlenceli, fantastik bir eser. P.C. Cast klasik fantastik öğeleri unutamayacağınız bir hikâye içinde işlemiş.
Kesinlikle tavsiye ediyorum.”
K.D. Wentworth

“Eğlenceli, seksi… ilginç diyaloglar var. İyinin kötüye, modern kolaylıkların eski kültüre karşı savaşında bir parça Güzel ve Çirkin’i andıran bu seri sizi büyüleyici bir fantastik dünyaya taşıyacak.”
Romance Reviewer

“Kim bir tanrıça olmak istemez ki?.. Buradaki ilginç aşk hikâyeleri keskin karakterler ve zekice diyaloglarla dolu.”
Romantic Times

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş