PostHeaderIcon DOSTLUK ÜZERİNE BİR KİTAP: ATEŞBÖCEĞİ YOLU

59770216 DOSTLUK ÜZERİNE BİR KİTAP: ATEŞBÖCEĞİ YOLU

Bu günlerde okumayı düşündüğüm bir kitap;Ateşböceği yolu. Kitapçılarda yerini almış. İki kadınındostluğu üzerine yazılmış. Ne güzel değil mi? .Hani eskiden en iyi arkadaşlarımız olurdu? Dertleştiğimiz, fikir danıştığımız, sıkılınca kalkıp yanına gittiğimiz, Birlikte birşeyler
yaptığımız. Kimimiz çok şanslı, böyle güzel arkadaşları hala var. “Hadi gel bu öyleden sonra birlikte kapalıçarşıyı gezelim,dönüşte de bana gider çayı koyar birlikte kısır yaparız, hem biraz da dedikodu ederiz. ” çok hoş gerçekten. Beyler de rahat eder böylelikle.”Kocacım,Hayatım hafta sonu şuraya gidelim mi?” “Bu hafta çok yoruldum canımcım,evde dinlenelim.Sen daha sonra Ayşe ile gidersin oraya ,anlaştık mı?” Kurtarıcı kız arkadaşlar. Allah herkes iyi sevecen kız arkadaşlar,dostlar nasip etsin inşaallah.

Gelelim kitabımız hakkında uzmanların görşlerine…

Dostluğun Büyüsü Üzerine Olağanüstü Bir Roman.

“Ateşböceği Yolu`nda Kristin Hannah sevgi ve sadakat üzerine keskin ve unutulmaz bir hikaye yazmıştır.”
-Jacquelyn Mitchard-

“Kristin Hannah 70 ve 80`lerin heyecanını ve enerjisini ortaya sermektedir ve bunu öyle bir derin seviyede yapmaktadır ki okuyucuları iki kadın arasındaki dostluğun tam kalbine taşıyor. Ateşböceği Yolu bir şaheser.”
-Elin Hilderbrand-

“Hayatımızdaki en önemli şeylerden biri olan ebedi dostluk üzerine dokunaklı, enfes bir roman.”
-Elizabeth Buchan-

“Bu muhteşem romanın sayfalarını çok hızlı geçmek istemeyeceksiniz. Kapıyı kilitleyin, telefonunuzu kapatın, ve yanınıza bir paket mendil alıp koltuğunuza yerleşin. (Sonra uyarmadı demeyin.) Kristin Hannah`dan başka hiç kimse kadınların dostluğunu tüm acısı, tatlısıyla bu kadar güzel yazamazdı. Harika bir yazar.”
-Susan Elizabeth Phillips-

“Ateşböceği Yolu okumayı neden sevdiğimizi bize bir kez daha hatırlatıyor.”
-Patricia Gaffney-

5 Yorum “DOSTLUK ÜZERİNE BİR KİTAP: ATEŞBÖCEĞİ YOLU”

 • ÇAĞATAY ÖVEZ says:

  şimdiye kadar birçok kitap okudum ve ben böyle bir kitap görmedim…mükemmel bir kitaptı…

 • burcu says:

  Kitabı henüz bitirdim ve sıcağı sıcağına yazmak istedim .. Etkisinden kurtulamayıp hep okumak istediğim halde niye bu kadar etkilendiğimi anlayamamıştım fakat o kadar ince atışlar var ki insanı sarıyor.. Son sayfaya nasıl geldiğimi hiç anlamadan okudum ve gerçekten çok iyiydi .. Ağlamaklı ruh halinden ne zaman çıkacağım bakalım .. Herkese tavsiye ederim ..  Asla pişman olmayacaksınız ve çevrenize dostunuza hele ki annenize bakışınız değişecek.. Kristini bir kez daha kutluyorum

 • iremm says:

  bir cok kitap okudum ama suana kadar en güzeliydi gercekten eşsiz bir kitap herkeze tavsiye ederm.

 • Deniz Cansu says:

  Ben de çok merak ettim şimdi mutlaka okuyacağım.

 • Büşra says:

  Bende okudum bu kitabı 630 sayfaydı sayfa sayısı biraz fazla olabilir ama anlamıyosunuz bile bitirdiğiniziçok güzel vakti olan bir insan 3 günde rahatlıkla bitirir ben 5 günde bitiriştim okul falan vardı ama içeriğine gelirsek harika bir kitap herkese tavsiye edrimmmm:)

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş