PostHeaderIcon İKİ SİMGE: İYİLİK VE KÖTÜLÜK

kizilderili 1 İKİ SİMGE: İYİLİK VE KÖTÜLÜK

Bazen hayattan alınacak kıssadan hisseler vardır german for free. Bazen anlatılması kısa, ama anlamı çok büyük hikayeler vardır. Ben de arada sırada, üzerinde bir parça düşünülecek anlamlı ve bazen de ibret verici hikayelere yer vereceğim herunterladen. Hadi bundan sonra bu yeni kategoride
de buluşmak üzere,ilk hikayeyi okumaya buyrun.

İKİ SİMGE

Yaşlı Kızılderili reis kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbiriyle boğuşup duran iki köpeği izliyorlardı spotify downloaden kostenlos. Köpeklerden biri beyaz diğeri siyahtı ve on iki yaşındaki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesi önünde duruyorlardı. Dedesinin sürekli göz önünde tuttuğu iki iri köpekti bunlar herunterladen. Çocuk, kulübeyi korumak için biri yeterli gözükürken niye ötekinin de olduğunu, hem niye renklerinin illede siyah ve beyaz olduğunu anlamak istiyordu artık.O merakla sordu dedesine;
-Dede bu iki köpeği niye hep kulübenin önünde tutuyorsun Download the game puh for free? Hem de niye biri siyah diğeri beyaz?

Yaşlı reis, bilgece gülümsedi ve torununun sırtını sıvazladı ve:
-Onlar benim için iki simgedir musik ohne download herunterladen.
Çocuk :
-Neyin simgesi?
-İyilik ile kötülüğün simgesi. Aynen gördüğün şu iki köpek gibi, iyilik ve kötülük durmadan içimizde mücadele eder.Onları seyrettikçe ben hep bunları düşünürüm microsoft works 2007 kostenlos downloaden.
Çocuk, sözün burasında, mücadele varsa, kazananı da olmalı diye düşündü ve her çocuğa has bitmeyen sorulara bir yenisini ekledi:
-Peki hangisi kazanır bu mücadeleyi windows 10 mei updateen?
Bilge reis, derin bir gülümsemeyle baktı torununa :
-Hangisi mi evlat? Ben hangisini beslersem o kazanır!

2 Yorum “İKİ SİMGE: İYİLİK VE KÖTÜLÜK”

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş