PostHeaderIcon ÜZÜLME DER MEVLANA

180145 195147413836310 181495988534786 680044 5030289 n ÜZÜLME DER MEVLANA

Üzülme der Mevlana.. videosen youtube legal! İstedigin birşey olmuyorsa ya daha iyisi olacagı için ya da gerçektende olmaması gerektigi için olmuyordur

Alfred D zum herunterladen duden. Souza der ki;
“Uzun zamandan beridir hayatin -gercek hayatin- baslamak uzere oldugu izlenimine kapilmistim. Fakat her zaman yolumun uzerinde bir engel, oncelikle erisilmesi gereken birsey, bitmemis bir is, hizmet edilecek zaman,odenecek bir borc oldu webex kostenlos herunterladen. Sonra hayat baslayacakti. Sonunda anladim ki bu engeller benim hayatimdi.” Bu gorus acisi, mutluluga giden bir yol olmadigini gosterdi. Mutluluk yoldur, oyleyse sahip oldugunuz her anin kiymetini bilin ve mutlulugu, vaktinizi harcayacak kadar ozel biriyle paylastiginiz icin, ona daha fazla deger verin. Unutmayin, zaman hic kimse icin beklemez. Oyleyse; Okulu bitirene kadar, 100 milyar kazanana kadar, Cocuklariniz olana kadar, Cocuklariniz evden ayrilana kadar, Ise baslayana kadar, Evlenene kadar, Cuma gecesine kadar, Pazar sabahina kadar, Yeni bir araba, ya da ev alana kadar, Borclari odeyene kadar, Ilkbahara kadar, Yaza kadar, Sonbahara kadar, Kisa kadar, Maas gunune kadar, Sarkiniz soylenene kadar, Emekli olana kadar, Olene kadar…..

MUTLU OLMAK ICIN ICINDE BULUNDUGUNUZ ‘AN’ DAN DAHA IYI BIR ZAMAN OLDUGUNA KARAR VERMEK ICIN BEKLEMEKTEN VAZGECIN. MUTLULUK BIR VARIS DEGIL, BIR YOLCULUKTUR. “PEK ÇOKLARI MUTLULUGU INSANDAN DAHA YUKSEKTE ARARLAR, BAZILARI DA DAHA ALCAKTA. OYSA MUTLULUK INSANIN BOYU HIZASINDADIR.”

Unutmayin “YARIN KIMSEYE VAAD EDILMEMISTIR”

Çok güzel sözler değil mi?

5 Yorum “ÜZÜLME DER MEVLANA”

 • Deniz Cansu says:

  EVET ABLACIĞIM MUHTEŞEM SÖZLER. RABBİM HER ŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN. BAZEN HAYIR SANDIĞIMIZ ŞEYDE ŞER ,ŞER SANDIĞIMIZ ŞEYDE HAYIR VARDIR.

 • aysem :) says:

  benim mutluluğum ise kendime aiit bir ev basımı sokacagım çocuklarımla birlikte disiplinli raha aha iyi bir hayat işte dediği gibi “PEK ÇOKLARI MUTLULUGU INSANDAN DAHA YUKSEKTE ARARLAR, BAZILARI DA DAHA ALCAKTA. OYSA MUTLULUK INSANIN BOYU HIZASINDADIR benim de çok yüksekte değil küçük bir ev sadece çocuklarım için gelecekleri için evet bu  bana daha iyi bir nasihat gibi oldu sanırım sayfaya bakınca ÜZÜLME DER MEVLANA yazısını okuyunca ALLAH IM bu tam bana hitap eden kelimelr olsun dedim ölede oldu içim rahatladı biraz tülincim kendine iyi bak en akın zamanda ALLAH IN İZNİ İLE senin ile görüşecem ve bazı olaylarımı analatacam basından macarası eksik olmayan köylü kızı 🙂

 • google yeni güncellemsi oldu ya bu üzülme sözleri çok etkiledi beni Allah Mevlandan razı olsun

 • Yumak Sepeti says:

  Canım Ayşemcim, Allah gönlüne göre engüzelini versin. Rabbim hayırlı olanı gönlüne sevdirsin,en güzelini sana hayırlı eylesin. Canımsın, ne zaman istersen görüşürüz. Yaşadığın yeni maceralarını dimlemeyi merakla bekliyorum.Öptüm tatlı arkadaşım.

  Denizcim ne güzel söylemişsin. Seni de çoook öptüm….

  Yüce Rabbim hepinizden razı olsun….

 • sen üzülme gülüm incinme

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş