PostHeaderIcon SICAK SU TORBALARINI SÜSLEDİK

su torbasi SICAK SU TORBALARINI SÜSLEDİK

Yaza yeni girdiğimiz bu günlerde, kendimizi soğuk soğuk denizlere atmak varken, sıcak su torbası nereden çıktı diye düşünebilirsiniz karten herunterladen here maps. Olsun olsun kışı da unutmayalım hazırlık yapalım değil mi? Hem ben böyle cici şeyler görünce dayanamıyorum paylaşmak istiyorum sizinle…

Kışın ayaklarımız sıcak dursun isteriz wwe supercard download required content. Bazen de karnımız ağrır, gider hemen sıcak su torbamızı bulur getiririz. Su torbamız sıcaksa ayağımızı değdiremez bir süre bekleriz veya bir havluya sararız follow tv now. Artık havluya falan gerek yok Su torbalarımıza güzel kılıflar örüyoruz. Yelizindunyasi.com da bu kılfların yapılışı da vardı. Onu da sizinle paylaşayım wis.

Yapılışı: 2 sıra haroşa ile başlayıp 15 düz, saç örgüsü için 2 ters 8 düz ve 2 ters, tekrar 15 düz ile ilk sırayı yapıyorsunuz skyrim ps4 mods herunterladen. Saç örgüyü 4-4 ilmek değiştirerek örüyorsunuz. Su torbasının boğaz kısmına gelene kadar bu şekilde örmeye devam edin, boğaz kısmından sonra saç örgüyüde bitirerek ters örgü yapıyorsunuz sistema. Su torbasının diğer tarafı içinde aynı örgü işlemeni gerçekleştirin. Biz iki tarafıda farklı renk yaptık, tek renk de yapılabilir. Saten yün kullanmanızı tavsiye ederim çünkü diğerleri tüylenebiliyor herunterladen.

su torbasi02 SICAK SU TORBALARINI SÜSLEDİK
su torbalasi SICAK SU TORBALARINI SÜSLEDİK
su torbalari 01 SICAK SU TORBALARINI SÜSLEDİK
su torbalari SICAK SU TORBALARINI SÜSLEDİK
orgu su SICAK SU TORBALARINI SÜSLEDİK
kazaktan kilif SICAK SU TORBALARINI SÜSLEDİK

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş