PostHeaderIcon BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

yuzukyapimi resim 14 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Arkadaşlar, bir iki yıl önce kardeşimin eşi beni boncuklardan takı yapmaya özendirmişti roblox download herunterladen. O kadar çok yüzük ve kolye yapmıştım ki anlatamam. Sonra hepsini hediye ettim. O rengarenk camlı, kristal, simli, sedef boncukların satıldığı dükkanlara girince masal alemine girmiş gibi oluyordum e dentifier. Artık her kıyafetime uygun şeyler yapıp, sadece bana özel takılar takmanın zevkini paylaşıyordum. Böyle bir hobiyi sizede tavsiye ederim xcom 2 war of the chosen integrierte inhalte zum herunterladen. Aşağıdaki yüzüğü internetten buldum. Yapılışını da hemen sizinle paylaşmak istedim. Kolaygelsin…

yuzukyapimi malzemeler BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Malzemeler

Malzemeler:

-5 adet kalp kristal,
-5 adet çiçek kristal,
-5 adet 4mm köşeli kristal ,
-5 adet küçük boy kum boncuk,
-1 metre’ye yakın misina kesin

yuzukyapimi resim 01 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-01

(Resim-01) Misinaya küçük boy kum boncuk parlak yüzü üste gelecek şekilde kalpkristali geçirin, parlak yüzü üste gelecek şekilde çiçek kristali, uygunrenkte köşeli kristal geçirin sonra mat yüzü üste bakacak şekilde çiçekkristal sonra mat yüzü üste kalacak şekilde kalp kristali geçirin samsung galaxy s6 music.

yuzukyapimi resim 02 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-02

(Resim-02) Kum boncuk takılı olan misinanın ucunu en son taktığımız kalp ve çiçeğin içinden geçirin teleboy gratis herunterladen.

yuzukyapimi resim 03 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-03

(Resim-03)’deki gibi direkt auf externe festplatteen.

yuzukyapimi resim 04 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-04

(Resim-04) Sağdaki misinaya kum boncuk soldaki misinayaköşeli kristali geçirin sağdaki misinaya parlak yüzü üste gelecek şekildekalp ve çiçeği takın ve soldaki misinayıda çiçek ve kalpten geçirirerekmisinaları çaprazlayın lidl plus herunterladen.

yuzukyapimi resim 05 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-05

(Resim-05)’deki gibi current hits.

yuzukyapimi resim 06 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-06

(Resim-06) Üstte olan misinaya köşeli kristal geçirip başlarken ilk taktığımız çiçek vekalpiniçinden geçirerek üsteki misinayı alta bırakın

yuzukyapimi resim 07 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-07

(Resim-07)’deki gibi fortnite background.

yuzukyapimi resim 08 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-08

(Resim-08) Alttaki diğer uca bir kum boncuk takınız, üsten gelen diğer misinayla kum boncuğu çaprazlayın adobe pdf drucker kostenlos herunterladen.

yuzukyapimi resim 09 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-09

(Resim-09) Yüzüğün altındaki misinanın birini kalp ve çiçekten geçirerek üste çıkarıp 5 tane köşelikristalin içinden geçirerek çiçek ve kalbin içinden geçerek yüzüğün altına geçin

yuzukyapimi resim 10 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-10

(Resim-10) Yüzüğün altındaki diğer misinayıda kum boncukların içinden geçireceğiz ama misinaya 1 kum takıpyüzükteki kumun içinden yine 1 kum takıp yüzükteki kumun içinden böyleceresim-10 da görüldüğü gibi boşluklar dolacak başladığımız yere gelince düğümlüyoruz ve yüzük altlığına misina ile uygun gördüğümüz yerlerden bağlıyoruz.

 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-11

(Resim-11)’deki gibi.

yuzukyapimi resim 12 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-12

(Resim-12)

yuzukyapimi resim 13 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-13

(Resim-13)

yuzukyapimi resim 141 BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI

Resim-14

(Resim-14)

5 Yorum “BONCUKTAN YÜZÜK YAPIMI”

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş