PostHeaderIcon ZAYIFLATICI VE YAĞ YAKICI ÇAY TARİFİ

bitki cayi ZAYIFLATICI VE YAĞ YAKICI ÇAY TARİFİ

Yaz geliyor igi kostenlosen. Herkesi bir zayıflama ve incelme telaşı aldı gidiyor. Evde ben dahil herkes yediklerine dikkat eder oldu. Hafiften spor hareketlerine de başladık true skate gratis downloaden. Kuzenlerimden biri “abla, bildiğin yağ yakıcı çay yada içecek gibi bir şey var mı?” deyince, aklıma benim de yakında başlamayı düşündüğüm Angelina Jolie zayıflama çayı geldi herunterladen. Birde geçen gün Derya Baykal’ın programına konuk olan Ebru Şallı’nın Yağ Yakıcı Çayı var. Her ikisini de buradan paylaşayım sizinle. Aslında her iki Çayın da benzer özellikleri var. Angelina 3 haftada 11 kilo vermiş. Darısı bizim başımıza inşallah. Ama dengeli beslenmeyi ve spor yapmayı da unutmayalım e mi!…

Angelina Jolie’nin Zayıflama Çayı

Küçük bir taze zencefili soyun ve iki fincan su ile kaynatın. 6 dk. kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarımsak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyip iyice karıştırın. Soğuyunca için.

Ebru Şallı’nın Yağ Yakıcı Çayı

1 bardak suya, 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 çay kaşığı bal, biraz limon suyu karıştırıp kahvaltıdan yarım saat önce içiyoruz.

Hadi bakalım afiyet olsun hepimize…

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş