PostHeaderIcon YUMUŞAK VE BAKIMLI ELLER İÇİN…

EL 02 YUMUŞAK VE BAKIMLI ELLER İÇİN...

Herkes, güzel ve bakımlı ellere bayılır. Nedendir bilmiyorum güzel eller gerçekten güzelliğin tamamlayıcısı gibi gelir bana. Ellerinizin yumuşak ve bakımlı olması için illede çok pahalı kremlere ve güzellik salonlarına gerek yok tabiki joyn app tv kostenlos herunterladen. Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bazı
bakım kremleriyle mükemmel ellere sahip olmanız o kadar da zor bir iş değil. Parmağınıza taktığınız yüzüğün daha güzel görünmesi, el sıkıştığınız insanlarda hoş bir etki bırakabilmeniz için kendi evinizde pratik yöntemlerle el bakımı yapabilirsiniz mini applications windows 7 download for free.

En çok kulladığımız ve dolayısıyla en çok yıpranan organlarımızdan biri eller. Bu yüzden onlara gerekli özeni göstermek için önleminizi baştan almalısınız ve onlara iyi bakmalısınız…

Ellere ne zarar verir?
Fazla sıcak ve fazla soğuk su, deterjanlar, evde kullanılan temizlik ürünleri, güneş, soğuk, yağmur, deniz ve toprak da elleri hırpalar untis mobile app herunterladen.

EL 03 YUMUŞAK VE BAKIMLI ELLER İÇİN...

Elleri nasıl korumalısınız?
Suyla yapılacak işlerde lastik eldiven giyin.
Ev işlerinde ise pamuklu eldiven kullanın.

Elleriniz için küçük yardımcılar
*Ellerinizi ıslattıktan sonra iyice kurulayın herunterladen. El kremi ya da losyon sürün.
*Ellerinizi günde iki, üç kere yumuşak sabunla yıkayıp bol suyla durulayın. Günde bir kere parmakları, tırnakları fırçalayın.
*Sert olmayan bir ponza taşı da elleriniz için yararlıdır. Sert derileri aldığı lekeleri de çıkarır.
*Haftada bir kere ellere çok yağlı kremle masaj yapın lexware whening the files from the internet. Her parmağın ucundan başlayarak dibine kadar iyice sıvazlayın. Avuç ve el üstüne masaj yapmayı unutmayın. Bunun için en uygun zaman gece yatmadan öncedir.
*Arada bir ellerinize kalın tabaka krem, vazelin sürün pamuklu eldiven takıp yatın. Uyumakta biraz zorlanabilirsiniz. Ama sabah kalktığınızda elleriniz çok bakımlı olacaktır sims 3 kleidung kostenlosen.
*El üstlerine sürülecek parafin tabakası gözenekleri açmak için çok yararlıdır. Limon da eller için yararlıdır. Elin rengine iyi gelir.

EL 01 YUMUŞAK VE BAKIMLI ELLER İÇİN...

Doğal Formüller
1-Ellerinizi geceleri yatmadan önce salatalık suyu ile ovunuz ve 10 dakika sonra tabii sabunla yıkayınız herunterladen. Elleriniz güzelleşecektir.
2- Akhuş ve karakavak tomurcukları iki saat sıcak su ile demlenir ve sonra süzülür. Bal mumu ilave edilerek krem kıvamına kadar badem yağı ile karıştırılır. Belerli aralarla ellere sürülürse el çatlaklarını giderir.
3- Taze salatalık kabuklarıyla birlikte ezilir. Bal mumu ilave edilerek melhem kıvamına gelinceye kadar badem yağı ile karıştırılır wo kann ich geschichten für die toniebox herunterladen. Hazırlanan melhem akşamları yatmadan önce ellere sürülür. Ellerin sağlıklı olmasını sağlar.
4- Papatya sütle birlikte kaynatılıp süzgeçten geçirilir. Karışıma akhuş ağacının tohumları ilave edilerek zeytin yağı ile karıştırılır. Bu karışımla ellere masaj yapılır. Ellerin kırışıklığını giderir herunterladen.
5- Çatlamış ellere tereyağ sürülürse ellerdeki çatlakların tamamen kaybolduğunu görürsünüz.

EL 04 YUMUŞAK VE BAKIMLI ELLER İÇİN...

Doğal Krem:
Bir tatlı kaşığı balı biraz ısıtarak benmari usulü eritin. İçine 2 çorba kaşığı susam yağı, 1 çorba kaşığı bademyağı ve bir çorba kaşığı gliserin ekleyin. Krem kıvamına gelinceye kadar karıştırıp bir kavanoza doldurun kodi gratis films downloaden. Gece yatmadan önce ellerinize bu kremden sürüp iyice yedirin ve emdirin, sonra yumuşak bir eldiven takın. Ellerinizin günden güne yumuşacık olduğunu, bakımlılaştığını ve parladığını göreceksiniz.

EL 05 YUMUŞAK VE BAKIMLI ELLER İÇİN...

Bakımlı Eller için Birkaç Hareket:
*Ellerinizi sıkarak 20’e kadar sayın. Daha sonra parmaklarınızı açıp kapatın. Bu hareketi de 20 kez tekrarlayın.
*Elleriniz açık şekilde dirseklerinizi 20 kez indirip kaldırın.
*Kollarınızı omuz hizasına kadar kaldırıp gerin,avuç içleriniz yukarı baksın.Şimdi 20 kez ellerinizi açıp kapatın.

2 Yorum “YUMUŞAK VE BAKIMLI ELLER İÇİN…”

  • ase says:

    ellerim çok kalın ve kısa hiç güzel değiller güzel göstermek için ne yapmalıyım?

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş