PostHeaderIcon ERDEKTE TATİL YAPMAK

erdek ERDEKTE TATİL YAPMAK

Yoğun hemde çok yoğun bir iş temposundan sonra,Bayram öncesiYıllı izine çıktım birthday gif free download. Bu sene yeni ev ,yeni borçlar,olmadı içini döşe derken.Hiçumudum yok tu şöyle deniz kenarında bir tatil yapmaya. Yüce Rabbim halima acımış olacakki kısmet etti referate herunterladen. Eşim ve ailesi ile Bursaya yakın tatil beldelerinden biri olan Erdek ‘e kaçırverdik.

1 ERDEKTE TATİL YAPMAK

Erdek Marmara denizine doğru uzanan kapıdağ yarımadasının güney batı tarafında yer almaktadır iso image herunterladen. Çocukluğumda Avşa adasına geçmek için sık sık gelirdik. En son gelişimn üzerinden 9-10 yıl geçmiştir herhalde.

erdek sahilleri 1 ERDEKTE TATİL YAPMAK

Sahili 12 km mesafeya sahip. Bu sahilde otel, motel ve dinlenme tesisleri var. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi illerden bölgeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Erdek Çifte Oluklar, Adak Tepesi, Palata Çeşmesi, Muhla Kalesi mesire yerleri arasında sayılabilir. Erdek sahilleri Ülkenin en önemli doğal güzelliğinin bulunduğu bir bölgedir.

Golf aracı erdek ERDEKTE TATİL YAPMAK
kıyı boyunca Ocaklar, Narlı, İlhan Köyleri, Paşalimanı Adası gezinti yapabileceğiniz bölgeler arasında sayılır. Tam olarak
Edincik altından başlayıp Çuğra’ ya kadar uzanır. Konaklama tesisleri ve kamplar sahilde bulunan önemli yapılar arasında.
Şehrin surlarını gezmek için Aşağı Yapıcı yolundan Demirkapı Mevkine gidilerek bazı kalıntıları görmeniz mümkün. Erdek Körfezi’ne kadar kalıntılar devam ediyor. Seyitgazi Tepesi, Muhla Kalesi önemli kaleleri arasında yer alıyor.

Kendi aracınız varsa eğer yada kiralama şansınız varsa bölgeyi daha iyi tanıma imkanı yakalarsınız. Merkezi gezdikten sonra
Ocaklar Köyünü gezer, Deniz kenarında Kapıdağ etekleri, Narlı Köyü istikameti sizi etkilecek manzaralar göreceksiniz.

http://erdek-tatil.blogspot.com/

2 Yorum “ERDEKTE TATİL YAPMAK”

  • Erdekte termal tesisler varmıydı

  • Erdek tatil bölgesinde eğer termal varsa Erdek yöresi termal tesislerinin tanıtımını bizde sitemize yapabiliriz. Bunun için sadece gereken dökğmanları veya nerden bilgi bulabileceğimizi yazarsanız site üzere erdek termal tatil olarak yazıları ekleriz bilginize.

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş