PostHeaderIcon YAŞASIN BUGÜN PAZAR

96 YAŞASIN BUGÜN PAZAR

Neredeyse bir işkolik olarak,işimi bu kadar sevmeme rağmen,özellikle son dönemdeki aşırı yoğunluğu da hesaba katarsam gerçekten çok dinlenmeye ihtiyacım var. Bu gün de pazar olunca benim keyif günüm. Özellikle eşimin dizlerinde doyasıya uzanmak harika.Özellikle sevginin ve hoşgörünün paylaşımın gittikçe azaldığı dış dünyada yaşadıktan sonra buna çok daha fazla ihtiyacım var.İşte sevgi ,hoşgörü ve iyi niyeti kalbinde birleştiremeyenler için bir tarifim var.

Malzemeler;
1 ölçü candan sevgi
2 ölçü iyi niyet
Birazcık ilgi
Bir tutam anlayış
Kararınca nezaket
1 kaşık hoşgörü

Hazırlanışı:Malzemeyi iç dünyanızdan alın Yıkamaya gerek yok, zaten tertemizdir Kalbinizde yavaşça karıştırın Kokusu her yanınıza sinecektir İçine duygu şerbetini ekleyip, karışımı hayat tabağının üstüne yavaşça boşaltın Üzerine sevgi marmelatı ile süsleyin Birkaç parça gökkuşağı renklerinden serpiştirin İftar sofranızda afiyetle yiyiniz. Sadece kendiniz yemeyin, paylaşınız …

211 YAŞASIN BUGÜN PAZAR

Bu hafta 1,5 kilo vermenin de mutluluğunu yaşıyorum. Birazdan sıcak bir fincan kahve içmek istiyorum. Ne de olsa ödül günüm.Birkaç parça çikolataya da hayır demeyeceğim.

0417867 YAŞASIN BUGÜN PAZAR

Ancak en kısa zamanda farklı yerleri gezip dolaşmak için biryerlere yolculuk yapmak istiyorum. Bu ruhumu çok hafifletip mutlu edecek. Hem gezi sonrası eve dönüş de ayrı bir keyif değil midir?

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş