PostHeaderIcon HARİKA MANTI…BUYRUN YEMEĞE GELİN…

IMG 20140906 181619 Kopya HARİKA MANTI...BUYRUN YEMEĞE GELİN...

Ahhh, kardeşim için mantı yapmıştım ama işi çıktı gelemedi. Şimdi kim yiyecek bu kadar mantıyı.Yorulmuşum da biraz sanırım, fotoğrafta öyle çıkmışım. Ama Bodrum hatırası bronzluğum hala yerinde…

Gelelim mantımıza; annemden sonra bu mantıyı ailede yapan ikinci kişi olmaktan da ayrıca çok mutluyum.Bizim mantılarımız kıymali ve Hingele benzer büyük ve üçgen şeklinde.Yani şöyle birtanesi ağzınızı doldurmalı.Sarımsaklı yoğurt ve biber soslu tereyağı ise vazgeçilmezi.Şimdi yararlandığım tarifi sizinle paylaşıyorum….

2 Yorum “HARİKA MANTI…BUYRUN YEMEĞE GELİN…”

  • Melia says:

    Cred ca o alianta cu PSD trebuia facuta dupa alegeri si nu inainte. Separat cele 2 partide ar fi strans mai multe voturi decat aduna in alianta USL.Si cred ca PNL ar fi castigat un procentaj istoric tinand cont realizarile guvernarii Tariceanu cu plusurile si minusurile ei, de nemiutumlrile populatiei de guvernarea PDL si de faptul ca e cel mai putin pata partid cu fapte de coruptie sau de alte acte nelegale.

  • Merci à toi de prendre le temps de les lire et surtout de les commenter.Je suis toujours très heureux de voir qu’un article à touché sa cible et qu’il a fait plaisir à quelqu’un!

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş