PostHeaderIcon EZEL DİZİSİNİN ÖMER’İ:İSMAİL FİLİZ

43502 EZEL DİZİSİNİN ÖMERİ:İSMAİL FİLİZ

Herkesin merakla beklediği ve öğrenmek istediği kişi Ömer karekterinin gerçekte kim olduğu son günlerde instagram fotosen android. Kim bu delikanlı .Hmmm hiç de fena değilmiş.Kenan İmirzalıoğluna da benziyor, akrabası mı acaba? yok yok değil bence. Sizde merak ettiyseniz adobe flash player version 11.7.0 downloaden.
İşte size bulabildiğim bazı bilgileri aktarıyorum…

İsmi: İsmail Filiz Doğum tarihi: 1974 Doğum yeri: Çankırı

Çankırılı, Üniversite Mezunu Ve Evli herunterladen. Boşandığı da söyleniyor ama ne kadar doğru bilinmez. Zengin bir ailenin ogluymuş. Petrol, tarım makina, çelik kapı fabrikalari varmış. Kendisi Ankarada bir benzinliğin başında duruyormuş Onu tanıyanlar bu dizi işinin bir süpriz olduğunu, büyük ihtimalle de oyunculuğa devam etmeyeceğini söylüyorlar radio horeb app herunterladen. Kendisine benzeyen bir kardeşi varmış.Boyu Kenan İmirzalıoğlundan uzunmuş. Çok ağırbaşlı ve efendi bir kişiliği olduğu söyleniyor.

Dizide Kenan İmirzalıoğluna Benzerliği ile dikkati çeken oyuncu ve bu mesleğe devam ederse ilerde çok iyi bir oyuncu olacağını kanıtladı bewerbungsvorlageen. Şimdi sizi onun resimleri ile başbaşa bırakıyorum…

6 Yorum “EZEL DİZİSİNİN ÖMER’İ:İSMAİL FİLİZ”

 • sündüs says:

  hay maşallah rabbim ne güzel yaratmışsın Allah sevdiklerine bağışlasın …ama helal yaa… bu kadar da yakışıklı olunmaz ki ama  😉  😉 ..

 • Yumak Sepeti says:

  Sündüscüm bu yazıyı kimin için hazırladım bil bakalım….Öpüyorum çok seni…

 • sündüs says:

  canmsın sen yaa Rabbim herşeyi gönlüne göre versin öpüyorum kocamn seni   🙂  🙂

  Allaha emanet olasın  ……  😀  😀

 • yumaksepeti says:

  Sen de Allaha emanet ol canım kardeşim. Allahım senin de gönlüne göre verir inşaallah…Aminn….

 • ayşe says:

  ezelden daha yakışıklı…çok güzel gülüyor.

 • yumaksepeti says:

  🙂 🙂 hmmm olabilir.(Ezel duymasın)

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş