PostHeaderIcon ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

SS852096 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

Araba patiklerimim beğendiniz mi itunes download for free voor iphone 4? Kim kırmızı bir arabası olsun istemez.Amam bende birsürü var. Çok zenginim yani. Bu araba patiklerini sipariş üzerine örmüştüm. Ankara’ya gitti arabalarım.Yapılışını ben de yaklaşık bir sene önce internette görmüştüm samsung tablet videos herunterladen. Yalnız orada şişle
örülüyordu. Ören bayan bir arabayı 2 günde ördüğünü yazmış. Hele bilek kısmı 5 şişle örülüyorki ben de denemiştim .Gerçekten çok zor oluyor Open office calc. Ben arabalarımı tığla örüyorum . Hem kolay oluyor hem de yarım günde 2 tane bitirmeniz mümkün.Bir okuyucum benden yapılışını istemişti speedtest large file download. Öyleyse Hadi bakalım merak edenler buraya ! Örgü arabalarımız bebişlerimize yılbaşı hediyesi olsun. Siz isterseniz ilmekleri çoğaltıp kendinize de yapabilirsiniz briefpapier herunterladen kostenlos.

Yapılışı:
1)3 nm şişle siyah ipime 15 ilmek attım. Üzerine 2’li trabzan döndüm. Başa geldiğimde son zincire 7 kez batarak artırma yaptım.2’li trabzan ile devam ettim free word download chip. Sona geldiğimde Son ilmektende 4 arttırdım.Tekrar 2’li trabzan ile başa geldiğimde bu kez önde oluşan yuvarlağın köşelerinden 2 ‘er kez arttırdım dji bilder herunterladen. Sona dek 2’li trabzan ile devam ettim.Yani şu an topuk olacak noktadayım.
 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

2)Şimdi bir sırada ilmekleri alttan alarak devam ediyoruz.Yani tığ normal yere değil.Trabzanın içinden geçirerek örüyoruz scrabble download nederlands for free. Böylece arabımızın tabanı ve çamurlukları oluşuyor.
 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

3)Siyah iple tam tur atıp tekrara topuk kısmına gelince artık siyah ipimizi koparıp kırmızı ipe geçiyoruz.İki sıra tur atıp 2’li trabzan örüyoruz herunterladen.

 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

4)şimdi ipimizi ister koparıyoruz.ister öne yürütüyoruz.Önde ki sadece sekiz ilmeği örüyoruz ve bu sekiz ilmeği bileğe kadar örüyoruz .Ben 5 kez 2’li trabzan ,son sırayı da sık iğne ile ördükten sonra geriye dönüp örtüğümüz uzun parça ile arabanın kenarının örerek birleştiriyoruz sky ticket app filme downloaden.

 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

5)Şimdi ördüğümüz Sık iğneli kısımdan başlayarak  bu kez bilek çevresini (Birkez dolamalı) sık iğne ile yaklaşık 5 kez dönerek bilek yüksekliğini oluşturuyoruz.

 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

6)Bilek örgümüzü kapatıp kırmızı ipi koparttıktan sonra, Arabamızın ön kısmından- sık iğnenin hemen önünde ördüğümüz trabzandan- beyaz iple yaklaşık 8 ilmek çıkartıp 3 kez 2’li trabzanla gidip gelerek arabamızın camını örüyoruz.Sonra kırmızı iple çevresini sık iğne ile geçiyoruz.Kapatıyoruz.

 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

7) Şimdi siyah ipimize 4 zincir çekip birleştirip,içimi 10 tane 2’li trabzan ile dolduruyoruz.Kapatıyoruz. 4 tane bu şekilde yuvarlak örüyoruz. Bunlar arabalarımız tekerlekleri olacak.

 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

8) Tekerlekleri arabamıza dikiyoruz. (Benbeyaz renk iple çarpı şeklinde cant ta yaptım). Yine siyah iple sileceklerini,ve ön çizgilerini,sarı iplede farını yaptıp. Hepsi bu kadar.İyi günlerde giyin inşaallah. (Yok yapamam ama ben de istiyorum diyenler için , pasaj.com da satışa sundum. Bilginize)

 ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?

5 Yorum “ARABA PATİKLERİM NASIL OLMUŞ?”

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş