PostHeaderIcon LET IT SNOW

Holiday Glitters LET IT SNOW

Akşam sevgili eşimden öğrendim ki;Let İt Snow Google Kar Yağdırıyor Google “let it snow” yazdığınızda google kar yağdırıyormuş. Peki nedir Let İt Snow google doodle haberi.Google a bu sihirli cümleyi yazın ve karşınıza çıkacak olan minik sürprize hazırlanın.Google aramaları, gizli ve eğlenceli sürprizlerle doludur. Google’a ’’do a barrel roll’’ yazdığınızda ne olduğunu hatırlıyor musunuz? Ya da hiç arama satırına hiç “Google gravity” yazdınız mı?

Tüm bunları muhtemelen artık biliyor olmalısınız. Ama Google, şimdi de, mevsime uygun bir biçimde yeni bir sürprizle karşımızda.

Arama kutusuna ’’let it snow’’ (kar yağdır) yazın… Bir anda kar tanelerinin tarayıcı pencerenize yavaş yavaş düştüğünü ve bununla beraber ekranın buğulandığını göreceksiniz. Buğuları ’’defrost’’ düğmesine basarak silebilirsiniz. Ama silmeden önce farenizin orta tuşuna (ya da tekerleğe) tıklamayı bir deneyin. Bir sürpriz de işte bu tuşun altında gizli…

let it snow Google Kar Yağdırıyor Google “let it snow” yazdığınızda google kar yağdırıyor.

Bir birinden ilginç logolara alışık olan kullanıcılar yeni bir yenilikle çıkan google let it snow araması sonucunda ekran beyaza bürünüyor ve sayfada kar yağmaya başlıyor.
Konuya geçelim google a let it snow yazıp arama yaptığımızda sayfaya kar yağıp bütün sayfa karla doluyor.Mouse’a basılı tutup sayfayı gezdiğimizde karları silebiliyoruz:

let it snow Google Kar Yağdırıyor Google “let it snow” yazdığınızda google kar yağdırıyor.


http://www.ozgunbakis.com

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş