PostHeaderIcon KATE MİDDLETON’UN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI

464E1F7F886BA811A86DC285F35 KATE MİDDLETONUN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI

Yaz geldi.Düğün mevsimi başladı Need for speed undercover free download full version pc. Gelin adayları o gec7e nasıl görünecekleri konusunda planlar yapmaya başladı.Saç,makyaj,gelinlik seçimi. Veb daha önceki bir yazımda Dünyanın en güzel gelinleri ve gelinliklerine yer vermiştim herunterladen. BU yüzden geçtiğimiz günlerde Prens William ile evlenen Kate Middleton da size ilham vermek için sayfamdaki yerini almalı değil mi?

prens william ve kate middleton balayini erteledi KATE MİDDLETONUN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI

Catherine Elizabeth Middleton 1982’de Reading, Berkshire’da doğdu serien bei amazon downloaden. Middleton’ın babası Michael Francis eski bir havayolu yetkilisi ve harekât memuru, annesi ise Carole Elizabeth Goldsmith ise eski bir havayolu hostesi.

71605EFF10C46D1352CBB33022E7E KATE MİDDLETONUN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI

Bugünkü servetlerine sıfırdan ulaşan aile, postayla oyuncak ve eğlence malzemeleri satışı yapan bir şirketi yönetiyor. Ailenin iki tarafı da Londralı değil, Baba Leeds, Anne County Durham kökenli ve ailelerinde türlü meslekten insan olsa da soylularla bir bağlantıları yok. Kate Middleton’ın kendisinden küçük iki de kardeşi var. Aile, iş dolayısıyla 1984-86 arasında Michael Middleton’ın işi dolayısıyla Ürdün’de yaşadı.

2134 KATE MİDDLETONUN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI

Kate Middleton, Prens William ile İskoçya’daki St. Andrews Üniversitesi’nde ortak aldıkları bir sanat tarihi dersinde tanıştı. Her ikisi de bir süre aynı öğrenci evinde kaldı. Prens William daha sonra coğrafya programına geçerken, Middleton sanat tarihi alanında mezun oldu. İlişkilerinin İsviçre’de bir kayak tatilinde çekilen fotoğrafları ile duyulması ardından, Middleton kısa sürede ülkenin en çok fotoğraflanan kadınları arasına girdi.

kate middleton gelinlik KATE MİDDLETONUN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI

2007 yılında kısa bir ayrılık yaşayan çift 2009 Ekimi’nde Kenya’da nişanlandı. Gelenek olduğu üzere William’a düklük unvanı verilirse, Kate Middleton da düşes olacak. Aksi halde, protokolde, eşinin ön adı ile, yani “Galler Prensesi William Hazretleri” olarak anılacakmış.

9D4BBEAE187A22BC38D9369915EC4C KATE MİDDLETONUN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI
http://www.farklihaber8.com

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş