PostHeaderIcon KALP KALBE KARŞI DERLER

orgukalp 01 350x269 KALP KALBE KARŞI DERLER

Bahar geldi how to download youtube videos for free. Çiçekler açtı. İnsanlar daha sevgi dolu ya Ben de kalpli şeyler yazmak, anlatmak istiyorum bugün. Ne güzel sevmek ve sevginin sembollü kalpler çizmek, kalpli örgüler yapmak herunterladen. Hemem şimdi size çabucak örüp; kumaşların veya başka örgülerinizin üzerine dikip kullanabileceğiniz çok kolay kalp örgü anlatıyorum. Siz daha büyüğünü yapıp veya çift örüp birbirine dikerek, içini doldurarak değişik şeyler de ortaya çıkarabilirsiniz altdeutsche schriftart herunterladen. Haydi arkadaşlar Yumaksepeti’nin bugün kalp günü. Seven sevilen herkes buraya…

Ben simli ip kullandım omsi busse kostenlosen. Bu yüzden fotoğraflar parlamış kusura bakmayın. Şimdi 12 zincir çekiyoruz ve 12 sıra örüyoruz. Önemli olan tam bir kare olması. Sıra sayısı biraz daha az veya çok olabilir herunterladen.
orgukalp 02 350x269 KALP KALBE KARŞI DERLER
Sonra karemizi bir kenarından ikiye katlayıp ortasını buluyoruz musik dateien herunterladen. Oradaki bir ilmeği dışarı doğru kabartıyoruz. ilmeğimizi 3 kez tığa dolayıp bu orta ilmeye batıp 5 kerede çıkarıyoruz. Bu işlemi 10 kez tekrarlıyoruz herunterladen. Bir kenarın üzerinde yarım daire oluştu.
orgukalp 03 350x269 KALP KALBE KARŞI DERLER
Şimdi diğer kenarını da aynı şekilde örüyoruz mozilla thunderbird download kostenlos. Dilersek bir sırada kenarından sık iğne geçiyoruz. Oldu bitti.
orgukalp 04 350x269 KALP KALBE KARŞI DERLER

2 Yorum “KALP KALBE KARŞI DERLER”

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş