PostHeaderIcon BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

5619post102661198603489sy9 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI
Bugün Kışın başlangıcı sayılan güzel bir aya girdik. Aralık ayı dendiğinde bende beyaz pırıltılı,gümüşi bir ay canlanır. Bu ayı renklendirmek içinde evimizde,makyajımızsa, giysilerimizde, çevremizde daha canlı renkler kullanmaya başlarız.

Bu ay daha renklerle ilgili çokça konu yayınlamayı düşünüyorum. Lütfen kış geldi , Havalar soğudu, Güneş erken batıyor diye içimize kapatıp, çevremize kasvetin hakim olmasına izin vermeyelim. Her ayın olduğu gibi bu ayında tadını çıkaralım.

koltuk sal modeli BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

Öncelikle evimizi, odamızı oada olmazsa herzaman oturduğumuz köşeyi rahat ve yumuşak bir hale getirelim. Mesala ben oturduğum koltuğa polar bir battaniye örttüm ve kırlentlerime de polar kılıflar yaptım. Şimdi biraz örgü veya renkli keçelerle süslemeler yapacağım. Birmedi ama yine göstereyim güzel oluyor.
 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

Sevdiğiniz kitap ve cd leri elinizin altına getirin akşamları köşenize çekildiğinizde yeni hikayeler okumanın ve sevdiklerinizle film seyretmenin tadına varın.

 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

Renkli yumuşacık yünlerimizi de unutmayalım. Ben özellikle simli olanları çıkardım. Düşünsenize evden dışarı çıktığınızda o beyazlığın içinde takacağınız simli bir bere ve atlı ile ne kadar pırıltılı gözükürsünüz.

 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

Ortamı hem romantikleştirecek hem de sıcacık bir atmosfer oluşturacak mumlarınızı da etrafa serpiştirin. Akşam ışıkları öndürün (Nalum elektrik faturalarını da düşünerek) Mumlarınız yakın ,ister bir fincan kahve , sıcak çikolata veya harika bir bitki çayı eşliğinde dıiarıdaki kış manzarasını ve koşuşturmasını seyredin. İster eşinize, sevdiklerinize yaslanarak artık fırınlarda kavurduğumuz kestaneleri veya patlamış mısırlardan yiyin.

dekoratif mumlar 2 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

cay icmek1 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

Kendinizi sevin, sabah egzrrsizlerini yapın ,malum kışın daha fazla kilo alınır. Akşam sıkı sıkı giyinip sevdiklerinizle karda yürümenin tadını çıkarın, yağmur yağıyorsa ve vaya kuru bir soğuk varsa belki de bir tiyartoya yada sinemaya da gidebilirsiniz. Yada dostlarınızı davet edip birlikte sohbet eder, oyunlar oynayabilirsiniz.

0712081048541775622lz0 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

Bakımızıdan da ödün vermeyen evde uygulayacağınız bakım kremleri yapabilir ve ışıltılı makyajda yapabilirsiniz.
Ben şu anda bir dergiden kendime küçük bir hediye almayı düşünüyorum. Bu pırıltılı bir far yada allık olabilir.

 BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI

İşte böyle inanın aklıma daha çok şey geliyor , en güzeli sevdiklerinize sıkı sıkı sarılın,onlara sokulun ve her anın tadını çıkarın. Görün bakın bu soğuk kış, sımsıcak bir mevsim olacak sizin için….

3 Yorum “BEYAZ GÜMÜŞİ BİR AY: ARALIK AYI”

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş