Posts Tagged ‘Tasavvuf’

PostHeaderIcon SAMİHA AYVERDİ “YAŞAYAN ÖLÜ”

herunterladen

DSCF6236 SAMİHA AYVERDİ YAŞAYAN ÖLÜ

En son okuyup bitirdiğim kitap Samiha Ayverdi’nin yazmış olduğu “Yaşayan Ölü” Samiha anne,hocam Cemalnur hanım’ın da Hocası….O kadar güzel bir anlatımı varken bu eski İstanbul Hanımefendisinin… handyspiele kostenlosen. Devamını oku »

tetris kostenlos herunterladen

PostHeaderIcon Kuran ile Var Olmak -Cemalnur Sargut Hocamın Son Kitabı

DSCF5481 Kuran ile Var Olmak  Cemalnur Sargut Hocamın Son Kitabı

Hocamın son kitabı bugün nefes yayınevinden çıktı gta fürs handy kostenlos downloaden. İçeriğinde Hocamın Beyaz Tv ‘de yayınlanan Aşka Yolculuk programındaki ferda Yıldırım ile yaptığı tasavvuf sohbetleri var.
Habet 7 com.sitesinin konu ile ilgili yazısını size aktarayım reimage kostenlosen.

İlk emri “Oku!” olan Kur’an üzerinden yapılacak her anlama yolculuğu “olmak” ile “ölmek” arasında gidip gelen ve ucunda hayatlarımızın sallandığı bir sarkaçtır adeta…

“Oldum!” derken ölmeye ve “Öldüm!” derken olmaya dönüverir maceramız windows 10 free download nederlands. Derler ki: Aslolan “ölmeden olmak”mış ve “olmadan ölmek” beyhude yaşamakmış!

Sohbetleri, kitapları ve öğretisiyle geniş bir muhabbet halkası üzerinden takip edilen mutasavvıf yazar Cemâlnur Sargut’un son çalışması, “Kur’an ile Var Olmak” von vivo.sxen.

Çalışmasını “var olmak” ve “Kur’an” kavramları üzerine inşa eden yazara göre “Kur’an, Peygamber’in manası ve Allah’ın ahlâkını yansıtması hasebiyle ebedî ve ezelî dirilerdendir.”

Kur’an’la yaşayabilmek, Kur’an’la var olup yaşayan Kur’an olabilmek için ipuçlarına ilmi ve zevkli bir şekilde yaklaştıran bu kitap, bu hal in bir ibadet zevki aşılaması ve ibadetlerimizin aşka yolculuk haline gelmesi duasıyla başlıyor language interface pack herunterladen.

Kur’ân-ı Kerîm, Ramazan ve Kutsal Topraklar olmak üzere üç bölümden oluşan çalışmada;
Umrenin hakikatinden namaz ve abdestin iç manasına…

“Ol!” emrinden Hz apex herunterladen ps4. Peygamber’in oruç algısına…

Kâbe’nin hakikatine, sabrın hakikatine, duaya, vicdana, nafile ibadetlere kadar uzanan 71 alt başlıkta zengin bir muhteva söz konusu where to download nintendo ds games for free.

Akıcı üslubu ve anlaşılır ifadelerle işlenen konularıyla “Kur’an ile Var Olmak”, günümüz insanının ihtiyaç duyduğu meselelerde Kur’ânî bir anlayışla, mutasavvıf gözüyle yepyeni tefekkür ufukları açıyor

Rabbim,okumayı,idrak etmeyi ve Hal etmeyi nasip eder inşallah… herunterladen.

PostHeaderIcon Kenan Rifai’den Mesnevi Hatıraları -NEFES YAYINEVİ

skribbl io

100819862 tn50 7 Kenan Rifaiden Mesnevi Hatıraları  NEFES YAYINEVİ

Şu anda okuduğum kitap; “Kenan Rifai’den Mesnevi Hatıraları”.İçersinde mesneviden birçok hikaye var herunterladen. Ben okudukça anladığım ana fikirleri buradan paylaşacağım sizinle.Rabbim idrak ettirsin inşallah.Kitabı kendi tanıtım bülteni ile tanıtayım size. microsoft outlook 2013 nederlands gratisen. Devamını oku »

PostHeaderIcon Cemalnur Hocamla “ÜFTADE HAZRETLERİ TÜRBESİNDE”

gratis windows word downloaden

DSCF5087 Cemalnur Hocamla ÜFTADE HAZRETLERİ TÜRBESİNDE

Bursa Teyyare Kültür merkezinde şu günlerde (18-20 Nisan)Üftade Hazretlerini anlatan bir sempozyum yapılmakta herunterladen. Sempozyumun ismi “Uzaktaki Yakin”Bursa Büyükşehir Belediyesi,TÜRKKAD Türk Kadınları Kültür Vakfı ve Kerim eğitim,Kültür ve sağlık vakfının ortaklaşa düzenlediği bir sempozyum bu herunterladen. Devamını oku »

PostHeaderIcon CEMALNUR SARGUT BUGÜN GÜLBEN PROGRAMINDAYDI

facebook downloaden windows phone

10155976 10152067892987898 678782870353366534 n CEMALNUR SARGUT BUGÜN GÜLBEN PROGRAMINDAYDI

Cemalnur Hocam bugün Show TV de ,Gülben programındaydı.Kabe ve Aşk konusunda konuşuyordu grafstat download. Ama ne güzel bir anlatım. Internete düştüğünde tekrar seyretmenizi tavsiye ederim.Hocam bugün başka bir güzeldi sanki, gözleri ışıl ışıldı youtube titelbild herunterladen. Devamını oku »

PostHeaderIcon “AŞKTAN DİNLE “CEMALNUR SARGUT

sims 4 werde berühmt herunterladen

DSCF4942 640x480 AŞKTAN DİNLE CEMALNUR SARGUT

Bir süredir Cemalnur Sargut’un kitaplarını okuyor ve notlar alıyorum apple music kann musik nicht downloaden. Kendisi ile önümüzdeki ay tanışma şansım olacak,inşallah. Şu an elimdeki Kitabı “Aşktan Dinle” mesnevi ışığı altında sizlere nefis,cömertlik,kibir,edep vb herunterladen. başlıkların manasını aktarıyor. herkese tavsiye edeceğim bir kitap. Severek okuyorum ve sindirmeye çalışıyorum…
Devamını oku »

Arşivler
Giriş