Posts Tagged ‘Sinema ve Diziler’

PostHeaderIcon MUHTEŞEM YÜZYILIN TAKIM ELBİSELİ ERKEKLERİ

20664736 MUHTEŞEM YÜZYILIN TAKIM ELBİSELİ ERKEKLERİ

Muhteşem yüzyılın saray erkekleri QG Türkiye Dergisi Nisan Sayısı için stüdyoya girmiş.Onları kaftanlar içersinde görmeye o kadar alışmışız ki , takım elbise ile görmek bana değişik geldi.Sanki kafalar foto montajla konulmuş gibi değilmi? Sultan sakalı olunca ,beynimiz direkt kaftan koyuyor aşağısına….:) Devamını oku »

PostHeaderIcon BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Bu Hafta Vizyondaki Filmler 011 BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Merhabalar, Bu hafta vizyona birbirinden ilginç ve izlemeyi çok istediğim filmler giriyor. Tabiki en başta Vampir Akademisi ilgimi çekiyor. Robocop ve konusunu ilginç bulduğum Sadece Aşıklar Hayatta Kalır filmi ve diğerleri. Şimdi gelelim Bu Hafta Hangi filmler vizyona giriyor. İyi Seyirler Herkese… Devamını oku »

PostHeaderIcon BİR GÜZEL DİZİ DAHA GELDİ GEÇTİ RAMAZAN AYINDAN:HZ.ÖMER

Hz.Ömer Dizisi-Jenerik Müziği (Salih Arının Katkılarıyla)

İki yıl önce Hz. Yusuf Dizisi ile Mostafa Zamani ile tanışmıştık. O dizi Hz. Yusuf peygamberi biraz daha yakın tanıma fırsatı bulmuştuk. Bu sene De Hz. Ömer dizisi ile Samer ismail ile tanıştık. Devamını oku »

PostHeaderIcon Haftanın Yeni Filmleri-34.Hafta

expendablespromo Haftanın Yeni Filmleri 34.Hafta

Bu hafta vizyona 4 film giriyor. Fakat bunlardan 3’ü fazlasıyla tatmin edici filmler. Bu hafta gidilecek çok film var dersek yanılmış olmayız. Benim Favorimde ise 2 film var Cehennem Melekleri 2, Abraham Lincoln: Vampir Avcısı… Devamını oku »

PostHeaderIcon Hz. Ömer Dizisi

Hz.Omer Dizisi Hz. Ömer Dizisi

Mübarek Ramazan Ayının Gelmesi ile bir çok Kanalda Güzel Dini Sohbetler, Dini Filmler ve Dini Diziler çıkmaya başladı. Dinimizi Anlatan herşey çok güzel. Bunların içinde Halife Hz. Ömer‘i anlatan yeni bir dizide başladı. Devamını oku »

PostHeaderIcon Haftanın Yeni Filmleri-22.Hafta

Prometheus pamuk prenses ve avci Haftanın Yeni Filmleri 22.Hafta

Ridley Scott’ın uzun zamandır beklenen ve yeni Alien olarak adlandırılan filmi Prometheus bugün vizyona giriyor. Dikkati çeken diğer film ise Pamuk Prenses ve Avcı. Devamını oku »

PostHeaderIcon Haftanın Yeni Filmleri-21.Hafta

men in black 3 poster Haftanın Yeni Filmleri 21.Hafta

Bu hafta sinemalarda 7 yeni film gösterime giriyor. Uzun zamandır beklenen Men in Black 3 bu haftanın ön plana çıkan filmi. Diğer film ise yıldız dolu kadrosuyla Moonrise Kingdom. Devamını oku »

Arşivler
Giriş