Posts Tagged ‘Saç Bakımı’

PostHeaderIcon KIVIRCIK SAÇLAR NASIL TARANIR??

KivircikSacModelleri 13 KIVIRCIK SAÇLAR NASIL TARANIR??

Kimileri düz saçı sever,kimileri kıvırcık saçı. Ama çoğunlukla her ikisinde banyadon ilk çıkıştaki tarama ve açma faslı zahmetlidir.Saçlarınız kıvırcık ise, saçlarınızın birbirine karışma hali daha yüksektir. Devamını oku »

PostHeaderIcon DALGALI SAÇLARA MERHABA

Dalgali Bukleli SacModelleri12 DALGALI SAÇLARA MERHABA

hadi saçlarımız kıvır kıvır olsunmu? Ben bazen yaparım değişiklik olsun diye. Tabi ki çok sık yapmak saçlarımız yıpratabilir,tıp kı fazla düz fön gibi. Ama dediğim gibi arada bir hiç fena olmaz. Yalnız saçlarınız ince telliyse , Devamını oku »

PostHeaderIcon ELMA – SİRKELİ SAÇ MASKESİ

11822008124944 2409 ELMA    SİRKELİ SAÇ MASKESİ

Canlarım bu gün size değişik, kolay kolay duymadığınız ama basit bir saç maskesi tarifi vereceğim. Dediğim gibi, kışa girerken saçlarımızın ayrı bir bakıma ihtiyacı var ve bu maskeleri hafta da 1 kez yapsak Devamını oku »

PostHeaderIcon SAÇLARIMIZ BAKIMLI,SAĞLIKLI VE PARLAK OLSUN….

sac bakimi suna dumankaya SAÇLARIMIZ BAKIMLI,SAĞLIKLI VE PARLAK OLSUN....

haydi bayanlar, baylar, saçlarından memnun olmayanlar buraya. Bugün sizler için birbirinden güzel tarifler topladım.Ama her zaman söylediğim gibi Öncelikle saçlarınızın sağlıklı olması için aldığınız besinlere dikkat etmeli, sigarada, içki ve stresten uzak Devamını oku »

PostHeaderIcon MAYONEZ SAÇ MASKESİ

zeytinyac49flc4b1sac3a7maskesi MAYONEZ SAÇ MASKESİ

Saçlarımıza bakım yapmaya bu haftada devam ediyoruz. Yine çok kolay yapabileceğiniz , saçlarınıza çok iyi gelecek bir tarifim var.Bu tarifle saçlarınız güçlenecek ve parlayacak.İpek gibi görünecek . Sabırsızlandığınız bildiğimden Hemen aktaramaya başlıyorum. Devamını oku »

PostHeaderIcon YOĞURT-MUZ SAÇ MASKESİ

sac bakimi2 YOĞURT MUZ SAÇ MASKESİ

Evet Canlarım, saç maskesi tariflerine devam ediyoruz. bu seferki malzemelerimiz Yoğurt ve Muz.Saçlarımızı onarmaya ve parlatmaya devam ediyoruz. Yazdan hasar bırakmıyoruz.Birde mesela Bu maskeleri yaptırmadan önce kırılan saçlarınız kuaförünüze aldırırsanız daha iyi sonuç alırsınız.
Devamını oku »

PostHeaderIcon BALLI-YAĞLI SAÇ MASKESİ

sac maskesi BALLI YAĞLI SAÇ MASKESİ

Canlarım yaz günleri yavaş yavaş bitiyor. Deniz,kum ,güneş çok güzeldi ama maalesef saçlarımızda buarada biraz yıprandı değilmi? Bu sonbahar sezonun da size çok güzel doğal saç bakım maskeleri tarifi vereceğim.
Devamını oku »

Arşivler
Giriş