Posts Tagged ‘Moda’

PostHeaderIcon KIRMIZI KIYAFET NASIL GİYİLİR?,MAKYAJI NASIL OLMALIDIR?

jennifer lawrence oscars 3 KIRMIZI KIYAFET NASIL GİYİLİR?,MAKYAJI NASIL OLMALIDIR?

Sizce? Kırmızı çok göze çarpan bir renktir. Bu renk bir kıyafet giydiğinizde topluluk içinde farkedilmemeniz imkansız. Ben Jennifer Lawrence’ın giydiği bu elbiseyi Devamını oku »

PostHeaderIcon HARDAL RENGİ KIYAFETLER

hardal rengi kiyafetler HARDAL RENGİ KIYAFETLER

İki gündür hardal rengi bir kazak giyiyorum. Altına giydiğim koyu kahve pantolonumla çok yakıştı. Hardal rengini Bu sezon vitrinlerde, podyumlarda, sokaklarda, yani kısacası baktığımız her yerde görüyoruz. Devamını oku »

PostHeaderIcon BOLEROLU GELİNLİKLER

2011 bolerolu gelinlik3 6824 BOLEROLU GELİNLİKLER

2012 de şık ve zarif hanımlar, özellikle kış aylarının sürdüğü bu mevsimde bolerolu gelinlikleri tercih ediyorlar. Genelde straplez gelinliklerinin üzerine tasarlanan bolerolar yakıştırmasını bilen gelinlerin güzelliğine güzellik katıyor. Devamını oku »

PostHeaderIcon KATE MİDDLETON’UN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI

464E1F7F886BA811A86DC285F35 KATE MİDDLETONUN GELİNLİĞİ VE MAKYAJI

Yaz geldi.Düğün mevsimi başladı. Gelin adayları o gec7e nasıl görünecekleri konusunda planlar yapmaya başladı.Saç,makyaj,gelinlik seçimi. Devamını oku »

PostHeaderIcon ÇİÇEK DESENLİ ELBİSE MODELLERİ

4F1B494091514733A9A51B8946458 300x450 ÇİÇEK DESENLİ ELBİSE MODELLERİ

Yaz mevsiminin pozitif enerjisini stilinize yansıtmak, aynaya baktığınızda kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız; rengârenk çiçek desenli elbiseler için dolabınızda yer açın!
Devamını oku »

PostHeaderIcon OXFORD AYAKKABILAR…

oxford 4 OXFORD AYAKKABILAR...

Bu aralar Oxford ayakkabılar aldı başını gidiyor. Birçok marka kıştan beri bu ayakkabılara yer veriyor. Yeni sezonda ise Oxfordlar biraz renklendi, burunları sivrildi, dore, lame gibi tonlar ise favorimiz olacak. Son modelleri babetlerin yerini alacak gibi görünüyor.
Devamını oku »

PostHeaderIcon 2010 – 2011 KIŞ MEVSİMİNDE NELER MODA

leopar desenli kombinasyonlar7 2010   2011 KIŞ MEVSİMİNDE NELER MODA

Sonbahara girince yavaş yavaş kış modasını da düşünür olduk. Şu an reyonlar indirimde. Yazlık giysiler yarı fiyatına. Ben derim ki, madem alışverişe çıktınız,paranızın tamamını ,ucuz diye-geçen sezon için harcamayın. Devamını oku »

Arşivler
Giriş