Posts Tagged ‘Fikir Paylaşımı’

PostHeaderIcon Dibi Tutan Tencereyi Temizlemenin Kolay Yolu

yanmis tencere temizligi  Dibi Tutan Tencereyi Temizlemenin Kolay Yolu

Çok imrenirim herşeyin pratiğini bilen,temizlik uzmanı olmuş bayanlara herunterladen. İnternette bir site buldum.Harika bilgiler var içersinde. Mesela Dibi tutmuş, yanmış tencere ve tavaları kimyasal kullanmadan temizlenin kolay bir yolu varmış voucher template for free. Bu yöntemde ne eldivene, ne bulaşık teline, ne kas gücüne ihtiyacımız varmış.Aynen aktarıyorum.

Gerekli malemeler

1 bardak sirke
2 yemek kaşığı karbonat
1 bardak su (tavanın büyüklüğüne göre artıp azalabilir.)
1 bulaşık süngeri
1 adet dibi tutmuş, boş, çelik tencere

Nasıl yapacaksınız herunterladen?

Öncelikle yanmış tavaya, tavanın zeminini kaplayacak kadar su ekleyin. Sonra sirkeyi ekleyin.

Sirkeyi ekledikten sonra ocakta kaynamaya bırakın picture gallery.

11  Dibi Tutan Tencereyi Temizlemenin Kolay Yolu
Tavada sirke ve suyu kaynattıktan sonra ocaktan alın ve içine karbonatı ekleyin xbox one spiele download kostenlos. Köpürmeye başlayacak, endişelenmeyin. Bulaşık süngeriyle hafifçe ovarak suyu boşaltın.

22  Dibi Tutan Tencereyi Temizlemenin Kolay Yolu

Ovunca hala çıkmayan inatçı kalıntılar var ise, birkaç damla su ile katbonatı macun kıvamına getirin images app. Çıkmayan yanık izlerinin üzerinde bu macunu bekletin. Bulaşık süngeriyle biraz ovunca temizlendiğini göreceksiniz!

31  Dibi Tutan Tencereyi Temizlemenin Kolay Yolu

kaynak:http://www.hayatkolay.com

PostHeaderIcon MUMLARIMIZI SÜSLEYELİM

10628520 420551898100071 6693013680907776246 n MUMLARIMIZI SÜSLEYELİM

Çok güzel değil mi herunterladen? Benim bakarken bile içim sıcacık oluyor.Mutlu hissediyorum.Gerek yılbaşı masalarımızı süslemek, gerekse odamızın köşesine harika bir dekor olarak kullanacağımız mumlarımızı biz de bu şekilde süsleyebiliriz tvthek chrome. Fotoğrafta görüldüğü üzere beyaz veya sevdiğimiz renkte mumlar alıp,tarçın kabukları ile etrafını süsleyip,doğal iple tutturabiliriz. Güzel bir tabağa alıp yanına ,yanına birkaç dekoratif obje ile …süper… herunterladen.

PostHeaderIcon EV YAPIMI ELMA SİRKESİNDEN CİLT TEMİZLEME TONİĞİ

weihnachts gif herunterladen

 

elma sirkesi zayiflatirmi EV YAPIMI ELMA SİRKESİNDEN CİLT TEMİZLEME TONİĞİ

Internette dolaşırken cilt temizleme toniği olarak da kullanabileceğimiz bir tarif buldum.Artık evinizde kendi organik elma sirkenizi yapabilirsiniz mcafee kostenlos deutsch chip. Devamını oku »

canon my image garden download kostenlos deutsch mac

PostHeaderIcon FOTOĞRAF ÜZERİNE YAZI YAZMAK

Command and conquer alarm level red free german

1 FOTOĞRAF ÜZERİNE YAZI YAZMAK

Çok merak ederdim fotoğraf üzerine nasıl yazı yazıyorlar diye…Çok da özenirdim…Sonunda öğrendim mein elster zertifikat erneut herunterladen. Tabii hemen paylaşmak istedim….Çok basitmiş…Artık fotoğraflarımızın üzerine renkli renkli,şirin mi şirin yazılar yazabiliriz…
Devamını oku »

java 8 update 201 herunterladen

PostHeaderIcon KIŞLIKLARI NASIL SAKLAYALIM

musik downloaden kostenlos und legal

kiskiyafetleri KIŞLIKLARI NASIL SAKLAYALIM

Kışlıklarımızı yavaş yavaş kaldırıyoruz bilder aus website downloaden. Peki şöyle düzenli,güvelerden koruyarak nasıl güzelce kışlık giysilerimizi kaldıralım. işte Selva Hocaoğlu;Düzenli Evim bloğu ve Facebook sayfası adına her hafta cuma günü Selva Abla olarak katıldığı, TRT1 Eline Sağlık programında, kışlıkların kaldırılması ve güvelerden korunma yollarını paylaştı publisher kostenlos downloaden.

Devamını oku »

PostHeaderIcon AYAKKABILARINIZ KÜÇÜK MÜ GELİYOR?

downloaden van youtube naar computer

h AYAKKABILARINIZ KÜÇÜK MÜ GELİYOR?

Bayanlar, en sevdiğiniz ayakkabınız ayağınıza küçük mü geliyor pokemon fire red rom german for free? Vurmaya mı başladı? Üzülmeyin, Donan ayakkabı çözümünü uygulayabilirsiniz. Ağzı kapanan bir poşet alın ve yarısına kadar su ile doldurun area 51 vollversion kostenlosen. Devamını oku »

PostHeaderIcon SAÇINIZI KENDİNİZ DE KATLI KESEBİLİRSİNİZ::::

mio cyclo 505 route downloaden

long layered hairstyles 2013 c  SAÇINIZI KENDİNİZ DE KATLI KESEBİLİRSİNİZ::::

Saçınızla oynamak istiyorsunuz.Kırıklarınızı aldırmak,belki biraz kısaltmak,belki de katlı kesime çevirmek istiyorsunuz herunterladen. vee diyelim ki kuaföre gidecek vaktiniz yok. saçınızı kendiniz de katlı kesebilirsiniz. Devamını oku »

spiele für pc kostenlosen windows 8
Arşivler
Giriş