Posts Tagged ‘Dini Hikayeler’

PostHeaderIcon MÜBAREK KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU VE HAYIRLARA VESİLE OLSUN.

1 MÜBAREK KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU VE HAYIRLARA VESİLE OLSUN.

Canlarım hepimizin mübarek Kurban bayramı kutlu olsun.Bayram sabahının koşuşuşturması içersinde sizlerle güzel bir yazı paylaşmak istedim.Yazı cemalnur Sargut’un Sohbetinden derlenmiş. Devamını oku »

PostHeaderIcon “ALLAH’IM SEN AĞIRLA”

coban 1 ALLAHIM SEN AĞIRLA

Cuma gecemiz hayırlı olsun.Sizlere okuduğum güzel bir hikayeyi aktarmak istedim.Güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle….
Günahkâr bir adamdı. Ayık gezmezdi. Bütün köy halkı yaka silkiyordu adamdan: “Ölse de bir kurtulsak” diyorlardı. Devamını oku »

PostHeaderIcon RÜYADA BİLDİRİLEN 5 SIR

cumaamnl1nz5 RÜYADA BİLDİRİLEN 5 SIR

Hayırlı cumalar canlarım.Allahın izni ile günler ne çabuk geçti ve yine güzel bir cuma günündeyiz.Siteme iş yoğunluğundan fazla yazı ekleyemesemde cumaları atlamak istemiyorum. Devamını oku »

PostHeaderIcon AĞIZDAKİ TAŞIN HİKMETİ

cuma AĞIZDAKİ TAŞIN HİKMETİ

Hayırlı cumalar canlarım. Bugün size çok sevdiğim ve sık sık anlattığım bir hikayeyi aktaracağım.Kendimizi nasıl dizginlememiz gerektiğini anlatan bir hikaye bu. Özellikle karşımızdakine kızgınlıkla söz söyleyecekken. Devamını oku »

PostHeaderIcon BAŞKA DUA BİLMEZ MİSİN?

dua eden eller BAŞKA DUA BİLMEZ MİSİN?

Hayırlı cumalar canlarım. Rabbim bu güzel günün hatırına günahlarımız affeylesin, rahmetini, merhametini üzerimizden eksik etmesin.(Amin) Bu gün sizlere doğruluktan ayrılmama adına bir hikaye aktarmak istedim. Devamını oku »

PostHeaderIcon ERVA BİNTİ KUREYZ: “HZ.OSMAN’IN ANNESİ”

13 ERVA BİNTİ KUREYZ: HZ.OSMANIN ANNESİ

Hayırlı cumalar canlarım. Şu an Bursa‘da lapa lapa kar var ve heryer bembeyaz. Herşey nasıl da tertemiz gözüküyor. Rabbim içimizi de dışımızda pür-ü pak olmuş, aklanmışlardan eylesin, Cumamız bereketli olsun inşaallah. Devamını oku »

PostHeaderIcon UHUD ŞEHİTLERİNDEN: “ABDULLAH BİN CAHŞ”

Abdullah Bin Cahs UHUD ŞEHİTLERİNDEN: ABDULLAH BİN CAHŞ

Hayırlı Cumalar Canlarım. Bursa için soğuk bir Cuma günü. Rabbim bu günümüzü hayırlı ve bereketli eylesin inşaallah (Amin). Bugün sizlere şehadetin abidesi bir peygamber yıldızından bahsedeceğim. Abdullah bin Cahş. Devamını oku »

Arşivler
Giriş