Posts Tagged ‘Dekorasyon’

PostHeaderIcon MUMLARIMIZI SÜSLEYELİM

10628520 420551898100071 6693013680907776246 n MUMLARIMIZI SÜSLEYELİM

Çok güzel değil mi? Benim bakarken bile içim sıcacık oluyor.Mutlu hissediyorum.Gerek yılbaşı masalarımızı süslemek, gerekse odamızın köşesine harika bir dekor olarak kullanacağımız mumlarımızı biz de bu şekilde süsleyebiliriz. Fotoğrafta görüldüğü üzere beyaz veya sevdiğimiz renkte mumlar alıp,tarçın kabukları ile etrafını süsleyip,doğal iple tutturabiliriz. Güzel bir tabağa alıp yanına ,yanına birkaç dekoratif obje ile …süper….

PostHeaderIcon BU KIRLENTLER ÇOK HOŞUMA GİTTİ

1982298 475704622530195 2062114694 n BU KIRLENTLER ÇOK HOŞUMA GİTTİ

Bu Kırlentler çok hoşuma gitti yaaa.Daha fazlası için aşağıdaki linke göz atın….

http://www.galeri.orgu.tv/orgu-kirlent-modelleri.html

PostHeaderIcon EVİMDEN KARELER ÖNCE/SONRA

DSCF4209 EVİMDEN KARELER ÖNCE/SONRA

Güneş batıyor.Emek’in üstüne akşam çöküyor. Mudanyanın deniz tarafından gelen rüzgar,denizi göremesekte kokusunu bize getiriyor.Evimize henüz taşınamadık. Ama her hafta sonu gidiyouz. İçersinde düzenlemeler yapıyoruz. Eksiklikleri gideriyoruz. Devamını oku »

PostHeaderIcon CATH KIDSTON VE ŞİRİN TASARIMLARI

cc1 CATH KIDSTON VE ŞİRİN TASARIMLARI

Bahar geldi.Heryerde rengarenk çiçekli objeler var. İlkbahar ruhu her yanımızı sardı. Bu konuda Cath Kidsonun tarzını çok beğeniyorum. Tam benlik ama malesef Türkiyede henüz mağazası yok. Devamını oku »

PostHeaderIcon TUĞLA İLE DUVARLARDA ŞIKLIK

tugla dekorasyon 450x300 TUĞLA İLE DUVARLARDA ŞIKLIK

Dün akşam çok istediğim bir şey yaptım ve evimin bir duvarı için tuğla kaplama satın aldım.Evde tuğla görüntüsü çok hoşuma gidiyor.Canım eşim de benimle aynı zevkte olunca gidip ilk kutumuzu aldık. O kadar güzel çeşitler var ki. Devamını oku »

PostHeaderIcon AH BİR BAHÇEM OLSA…

14 AH BİR BAHÇEM OLSA...

Çok seviyorum Bahçeli evleri. Şu sıralar eşimle bunun hayalini kuruyoruz. Birgün bahçeli bie evimiz olacak inşaallah. Ozaman ben o bahçeyi çimlendireceğim. Üzerine şirin bahçe mobilyaları yerleştireceğim. Eşimle yaz akşamları çay keyfini bahçede yapacağız
Devamını oku »

PostHeaderIcon BANYO KEYFİME KARIŞMAYIN DİYENLERE…

banyo25hxyt4wo1 BANYO KEYFİME KARIŞMAYIN DİYENLERE...

Biliyorum, biliyorum biraz abarttım. Aslında Sizlere güzel ve şık banyolar sunmak istemiştim. Hani hepimizin evlerinde yaptırabileceği türden . Ama bilgisayarın başına geçince bana birşeyler oldu. Dünyanın dekoraTİF ve sanırıM en pahalı banyolarını seçtim.
Devamını oku »

Arşivler
Giriş