Posts Tagged ‘Almanca’

PostHeaderIcon Almanca Öğreniyoruz – Extra auf Deutsch Abschnitt 2

need for speed underground herunterladen

8f08f91483  Almanca Öğreniyoruz   Extra auf Deutsch Abschnitt 2

Haydi Bakalım bugün,almanca öğrenmek isteyenler buraya.işte 2 herunterladen. videom. Bugün kahramanlarımızın alışverişe ihtiyaçları var sanırım. Bakalım Sascha,Sam,Anna ve Nic Hangi Maceralarla bizi bekliyor… autocad studentenversion download kostenlos deutsch.

PostHeaderIcon ALMANCA ÖZEL DERS VERİYORUM

Almanca ozel ders4 ALMANCA ÖZEL DERS VERİYORUM

Evet, yukardaki ilanda görüldüğü üzere Almanca Özel ders vermeye başlıyorum silent hunter 3 kostenlosen. Özellikle Bursa’da bu eğitimi almak isteyen kişiler mail adresime mail atarak, bu eğitimi almak istediklerini belirtip, telefon numaralarını gönderirlerse ben kendilerine döneceğim herunterladen. Eğitim yeri olarak EMEK semtinde bulunan sitemizin lokalini hazırlıyoruz. Sınıfımız en fazla 5 kişilik gruplardan oluşacaktır. Karşılıklı, konuşuşacağız, gramer öğreneceğiz, videolar seyredeceğiz, Textler okuyacağız audi a6 map update. Bütün materyalleri ben sağlıyacağım. Öğrencilerim sadece defter ve kalemlerini alıp gelecekler o kadar.

Ben kendim Goethe ınstıtut ve Türk Alman Kültür derneği sertifikalarına sahibim Blitzkrieg demo for free. İlgilenen Arkadaşlar benim gibi yapıp, bu özel dersleri alıp herhangi bir İstedikleri kursun sınavlarına girip, kursa sadece son kurdan girip, o kursun bitirme sertifikasını alabilirler herunterladen. Goethe Enstitüsünün sınavlarına direkt girebilirler. Böylece maliyet olarak daha karda olurlar, ayrıca az kişilik grupla veya birebir daha fazla ilerleme şansı bulurlar…

Almancaya gönül verenler..Karşılıklı görüşmek için mailerinizi bekliyorum… herunterladen.

PostHeaderIcon HAYDİ ALMANCA ÖĞRENİYORUZ-EXTRA DEUTSCH ABSCHNITT 1

wimmelbildspiele kostenlos downloaden deutsch vollversion

338ce34818 HAYDİ ALMANCA ÖĞRENİYORUZ EXTRA DEUTSCH ABSCHNITT 1

Almanca öğrenmek ve dinleme,duyarak anlamak adına çok güzel bir seri sizlerle paylaşacağım.13.bölümden oluşuyor .Her bölüm de 8 dakikalık kendi içinde 3’er bölümden oluşuyor musik alben gratis downloaden. Devamını oku »

herunterladen
Arşivler
Giriş