PostHeaderIcon DURSUN’A BABASINDAN MEKTUP VAR…

temel fikra DURSUNA BABASINDAN MEKTUP VAR...

Allah gülmekten ayırmasın herunterladen. Çok güldük bu fıkrayı okuyunca. Sonra evet bu fıkrayı da paylaşmalıyız dedik. Uzatmadan fıkrayı, pardon mektubu yayınlayayım….

Uy sevgili uşağum Dursun
Allah´ın selamı üstine olsin…
Mektubu çok yavaş yazayrum, çünkim bilirum, çabuk okuyamazsun herunterladen! Benden yana sual edersen, Allahuma pin şükür iyiyüm, yeni pir iş puldum. Emrimde yüze yakın adam var, hepsi de sessüz sedasuz, kendi hallerinde schnelleren epic games. Ne iş pulduğumu soraysan söyleyeceğum patlama, mezarluk pekçisi oldum. Bacin Emine bir uşak doğuracak, daha erkek midur, kiz midur, pelli değül pes passed download. Haçan o yüzden sağa dayi mi oldin, teyze mi oldin söyleyemeyrum. Temel emicen de tükan açtı, o da otuza aldigini yirmipeşe verir, sürümden kazaniyormuş öyle dedi netflix filme downloaden ps4. Bizim köye findukçularin Temel´i muhtar sectuk, akillu usak da! Geçen gün hepimizi zelzeleye karşi aşi etturdu. Temel akilludur, hem de durusttur. einkommensteuerbescheid über elster herunterladen. Geçenlerde bir taksinin şoforu köye varmış, muhtari arayu, meğer yolda pir tavuk ezmuş sahibini soraymuş. Muhtar Temel tavuğa pakmış, ha pu bizden değildur, pizum köyde yassu tavuk yoktur, demiş youtube video mit überlänge downloaden. Senin küçüğün Memet cok akilli bir uşak çıktı. Geçen gün tepeye varmiş, elinde bir ip sallayup duriy. Anan, “Uy uşağum ne edeysun orada ?” demiş transport gigant 2 kostenlos downloaden. O da hava turumuna bakayrum demiş. Çektum oni akşam karşuma, anlat pakayum şu hava turumu işinu dedim. Anlatti, meğer ip sallanunca havanin rüzgarli olduğuni, ip islaninca da yağmur yağdiğuni anlaymiş download images from whatsapp web. Çok akilli uşak vesselam. Sen o yaşta böyle akilli degildun!
Yaa işte boyle usağum.. Memleçetten sağa pol pol havadis.. Yeni havadis olursa yine yazarum. word starter 2013 download for free.
Baki Hudaya emanet ol.
Baban…

Not: Mektupa para koyacaktum, ama geç aklima celdi, zarfi kapatmişum.

3 Yorum “DURSUN’A BABASINDAN MEKTUP VAR…”

  • sündüs says:

    çook güzel yha  …… 😛 😛 😛   😀

  • MERYEM says:

    Ayyy cok güldüm süper yaaaa:)))))))))))))

  • elif says:

    ya gerçektende güzel babası hepsindende daha akllı maşallah baksanıza parayı da nasıl unutmuş ama:)…

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş